Jalgpall

Tarmo Rüütli Pareiko punasest: kohtunik tahtis endast märku anda (1)

Ott Järvela, 31. oktoober 2015, 15:09
Levadia vahetusmängija Tarmo Kink pidi eemaldatud Sergei Pareikot tagasi hoidma.Foto: Alar Truu
Hetkel käiva Tallinna jalgpalliderbi FC Levadia – FC Flora esimese poolaja viimasel minutil eemaldati Levadia väravavaht Sergei Pareiko, kes nurgalöögi olukorras lükkas käega näkku Flora poolkaitsjat Andre Frolovi.

ETV stuudios kohtumist kommenteeriv Eesti koondise endine peatreener Tarmo Rüütli arvas, et karistus oli liiga karm. "See [olukord] on maitseasi. Proovitakse väravavahti blokeerida ja väravavaht sealt tagant välja tulla. Et [Pareiko] käsi ees liigub, on noh... Absoluutselt piiripealne [olukord]. [Kastikohtunik] tahtis endast märku anda, et näen kõike hästi," lausus Rüütli.

Peakohtunik Kristo Tohver olukord ei silmanud ja mäng jätkus mõned sekundid enne, kui kastikohtunik Juri Frischer talle märku andis. Tohver peatas vilega mängu, pidas Frischeriga nõu ja eemaldas Pareiko, kelle väljakult lahkumine kestis paar minutit ning suurte protestide ja ekstsesside saatel.

Samast olukorras teenis Flora ka penalti, sest hetkel, kui Pareiko Frolovi näkku tõukas, oli pall mängus ehk kõik tehtud vead tuleb karistada seal, kus nad tehakse ning karistusalas tehtud vead karistatakse teatavasti penaltiga.

Samal teemal

1. veebruar 2016, 18:48
KUULA! Tarmo Rüütli luges Vikerraadio eetris spordiuudiseid
9. november 2015, 14:05
Magnus Pehrsson Pareiko punasest kaardist: miks peaks ta seetõttu koondisest eemal olema?
6. november 2015, 12:03
VIDEO | Pareiko eemaldanud Tohver andis ka Euroopa liigas väravavahile punase kaardi
3. november 2015, 14:33
Sergei Pareiko vabandab, aga süüdistab kohtunikke vales otsuses

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee