FC Levadia - FC FloraFoto: Alar Truu
31. oktoober 2015, 15:57

Möödunud nädalavahetusel meistritiitli kindlustanud FC Flora alistas Eesti jalgpalli meistriliiga eelviimases mänguvoorus 2:0 mulluse tšempioni FC Levadia.

Flora lõpetas Markus Jürgensoni ja Brent Lepistu väravate toel enam kui kümne aasta pikkuse võidupõua Levadia vastu Kadrioru staadionil. Viimati sai Flora säärase tembuga hakkama 2005. aasta 17. aprillil. Üleüldse viimane liigavõit Levadia üle pärines Floral aastast 2011.

Paraku jääb Flora võitu varjutama Levadia puurivahi Sergei Pareiko 43. minuti punane kaart, mis vallandas platsil kergemat sorti mäsu ning mille tagajärjel antud penaltist asus Flora 1:0 juhtima.

Paide alistas samal ajal Pärnus Rasmus Tomsoni 86. minuti väravast kohaliku linnameeskonna 1:0. Sellega kindlustas Paide lõplikult järgmiseks hooajaks Premium liiga koha.