NII SEE JUHTUS | Mehhiko MM-etapi võitis Rosberg, mõlemad Ferrarid mängust väljas (2)

Õhtuleht.ee, 1. november 2015, 22:56
Nico Rosberg TORU HANAI
Novembrikuu esimene päev jätkab sujuvalt sealt, kus oktoober lõpetas ehk pallimängurohkelt. Õhtu lõpetas aga vormelisõit Mehhikos. Vaata, mis päeva jooksul toimus!

22:57

Ning õhtu lõpetame ühe toreda sooviga. Palju õnne, Ksenija Balta!

22:55
VORMEL 1
22:46
VORMEL 1

Olemas! Nico Rosberg saab Mehhiko MM-etapi võidu, mis on karjääri 18., maailmameister Lewis Hamilton teine ning Valtteri Bottas kolmas!

22:37
VORMEL 1

Ütleme nii, et sõit on veidi igavaks muutunud. Seepärast tehakse ka nalja:

22:28
VORMEL 1

Bottas kasutas ära Mercedese jõuallika eelise ning läks esimese sirge lõpus Kvjatist mööda kolmandaks! Rosberg hoiab Hamiltoni selja taga. 13 ringi lõpuni!

22:26
VORMEL 1

Turvaauto ikka veel rajal, kuid seis on megapingeline:

22:21
VORMEL 1

Uskumatu, kuid tõsi - juba kuus aastat pole mõlemad Ferrarid kordagi katkestanud! Naljakas, aga Räikkönen oli ka toona antikangelane.

22:18
VORMEL 1

Ja Vettel jääb ikkagi raja kõrvale! Õigemini lõpetab turvapiirdes ning Ferrarid on võistluselt tänaseks kadunud. Rajale tuleb turvaauto!

22:16
VORMEL 1
22:11

Hamilton uuris meeskonnalt, miks nii kiirelt peab boksi tulema? "Turvalisuse kaalutlustel!" Raja temperatuur on ülikuum ning Hamilton siiski tuleb.

22:07
VORMEL 1

Meeskond tahtis Rosbergile öelda, kaugel Hamilton on, kuid mees käskis neil vakka olla. Vahe 2,8 sekundit.

22:05
VORMEL 1

22:02
VORMEL 1

42 ringi sõidetud, esikolmik muutumatu: 1. Rosberg, 2. Hamilton, 3. Kvyat. Vettel sai Rosbergilt ringiga.

21:56
21:43

Bottas puksiski Räikköneni välja ning vennatapp jätkub arvatavasti hiljem boksides. "Mul polnud ruumi," sõnas Bottas.

21:37
VORMEL 1

21:36
VORMEL 1

Soomlaste kätš jätkub: Bottas ja Räikkönen ei anna üksteisele rahu, Kimi saab tagarattasse paugu ning jääb seisma. Tiimiraadios soomlastelt ei ühtegi sõna.

21:26
21:25

Fernando Alonso hängib nüüd juba boksis: "Nautisin sõitu.. esimesed kolm kurvi!"

21:18
VORMEL 1

Kuigi avaringil oli Vetteli ja Ricciardo vahel väike juhtum, mille tagajärjel pidi Vettel boksi külastama, otsustavad kohtunikud, et tegu oli puhta sõiduolukorraga.

VORMEL 1

Arvutimängud aastal 1991. Just siis oli vormel 1 MM-etapp Mehhikos.

21:04
VORMEL 1

JA START ON ANTUD! Rosberg suudab starti kontrollida ning Hamilton teda ei ründa. Terve rivi sai tulema ning mahtus kurvide kaskaadi ära!

21:01
VORMEL 1
20:52
VORMEL 1

Rajatemperatuur on 56 kraadi, õhutemperatuur 22 kraadi. Ja noh, fänne on 150 000! Võimas, lihtsalt võimas!

20:47
VORMEL 1
20:10

TTÜ KK alistas meistriliigas 100:89 Audentese SG/Noortekoondise, seejuures kolmanda veerandaja lõpus olid noored kolmega ees

20:08

Funny moments ❤️👍🚲🚲

A photo posted by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

20:06
VORMEL 1

Ferrari piloot Kimi Räikkönen alustab eelviimaselt stardikohalt, sest tema autol vahetati Mehhikos juba teist korda mootorit. Soomlane oli kvalifikatsioonis 13. ning tõsteti esimese mootorivahetuse järel 18. kohale. Muidu peaks ta aga startima rivi lõpust, kuid selle koha võtab 70-kohalise karistuse saanud Jenson Button.

VÕRKPALL

Saja liigas sai Tartu Bigbank teise võidu, alistades 3:1 lätlaste Jekabpilsi.

19:16

18:24

18:08
VEHKLEMINE

Järelkasv on kõva! Eesti naiskadettide epeekoondis koosseisus Karoliine Loit, Sandra Skoblov ja Carmen-Lii Targamaa sai Austrias Klagenfurtis peetud Euroopa karikavõistluste etapil 29 võistkonna konkurentsis 7. koha.

18:05

Eesti koondislasi jagub palliplatsile täna ohtrasti, eriti aga Norras. Taijo Teniste tööandja, esiliiga võitja Sogndal pidi viimases vastu võtma 1:4 kaotuse 9. positsiooni hoidvalt Levangerilt. Eile oma kontrahti kahe aasta võrra pikendanud Teniste tegi kaasa terve kohtumise. Enar Jääger jookseb väljakule Valerenga eest.

18:00
VÕRKPALL
17:31
SPORDISÕBER

17:30

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas nähti väravasadu, kui Everton alistas 6:2 Sunderlandi

17:27
VORMEl 1

Ilmateate andmetel sajab juba praegu Mexico Citys äikesevihma! Kas saab samasugust nalja nagu eelmisel nädalal?

TENNIS

Tartus peetud 10 000-dollarilise auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiri võitis hollandlane Antal van Der Duim (ATP 452.), kes alistas finaalis tund ja 31 minutit kestnud kohtumises 4:6, 6:1, 6:4 venelase Jevgeni Karlovski (ATP 554.). Eestlastest jõudis Paf Tartu Openil kõige kaugemale Mattias Siimar (ATP 1883.), kes kaotas veerandfinaalis Slovakkia tennisistile Filip Horanskyle (ATP 379.) 2:6, 3:6.

16:28
VORMEL 1

16:05
15:50
15:29

Nädala alguses Inglismaa tugevusel seitsmenda liiga klubisse Farnborough laenule siirdunud Bogdan Vaštšuk avas eile uues särgis väravaarve, kui aitas oma meeskonna FA Trophy karikamängus 1:1 viigini samal liigatasandil mängiva Bidefordiga.

15:00
PURJETAMINE

14:50

Avapoolaeg Laboral Kutxale 38:36. Kangurilt ligi 10 minutiga 7 punkti ja 4 lauapalli. Kolmesed 1/2, kahesed 2/2.

14:47

Avapoolaja skoorid Premium liigas:

Nõmme Kalju - Tartu Tammeka 0:0
Sillamäe Kalev - Viljandi Tulevik 2:0 (6., 17. Jaroslav Kvassov)

Sääraste tulemuste korral kindlustaksid FC Levadia mehed endale hõbemedalid.

14:42

Kristjan Kanguri koduklubi Vitoria Laboral Kutxa Baskonia mängib hetkel Hispaania liigas Las Palmase Herbalife Gran Canaria vastu. Käimas teise veerandaja eelviimane minut, Vitoria Laboral juhib 36:34 ning Kangur on visanud hetkel 7 punkti.

14:23

Jaroslav Kvassovi kaks väravat on Sillamäe 17. minutiks Viljandi vastu 2:0 juhtima viinud. Tundub, et viljandlased peavad lootma viimase vooru edule kodus Nõmme Kalju vastu, kellele alles teisipäeval karikasarjas 0:5 kaotati.

14:19

Evald Tipneri karikavõistlustel selgus täna kuues veerandfinalist, kelleks on II liiga klubi Tõrva JK, kes alistas täna 7:0 III liiga satsi Navi Vutiseltsi.

Eelviimane 1/8-finaal toimub 8. novembril, kui Viimsis kohtuvad kell 14:00 Viimsi MRJK ja Vastseliina FC Tannem ning viimane veerandfinalist selgub 10. novembril Pärnus, kus kohtuvad kohalik linnameeskond ja Tartu Tammeka.

Lisaks Tõrvale on koha kevadistes veerandfinaaides kindlustanud JK Sillamäe Kalev, Tallinna FC Flora, Tallinna FC Forza (III liiga), Nõmme Kalju FC ja Tartu FC Santos (esiliiga).

14:13

Kui Tammeka täna viigistab (või võidab), siis säilib tartlastel matemaatiline võimalus Pärnust mööda tõusta, sest võrdsete punktide korral vaadatakse Premium liigas üldisi võite ja neid oleks sel juhul Tammekale seitse Pärnu kuue vastu (NB! seda juhul, kui Tammeka suudab hooaja lõpuks Pänuga samale pulgale tõusta, mis eeldab üht lisavõitu).

14:05

Tänane päev võib olla rõõmus pärnakatele, sest kui Tammeka ja Tulevik peaksid täna kaotama, tähendab see, et Pärnu linnameeskond kindlustab lõplikult koha 2016. aasta Premium liigas.

Tabeliseis enne tänaseid mänge:

14:02

Kell 14 pandi Premium liiga 35. ehk eelviimases voorus pall mängu nii Hiiul (Nõmme Kalju - Tartu Tammeka), kui Sillamäel (Kalev - Viljandi Tulevik).

13:54

Avapoolajal Moskva CSKAle südilt vastu hakanud BC Kalev/Cramo lagunes teisel poolajal ning kaotas lõpuks 100:67 (46:42).

13:33

KALEV/CRAMO on lagunenud. Viimase veerandaja skoor viie minutiga: 23:5 CSKAle...

13:23

Kalev/Cramo on teinud 13 pallikaotust, CSKA 5 vastu.

13:22

Kolmas veerand 26:15 CSKAle ning Moskva suurklubi juhib enne viimast kümmet minutit 69:57. Hakkab vist vaikselt ära libisema see mäng Kalev/Cramo näppude vahelt..

13:16

Avapoolajal säranud Raley-Ross pole kolmandal veerandajal veel mänguvahendit läbi korvirõnga saanud.

13:15

02.43 kolmanda veerandaja lõpuni. CSKA on vahet pisut suuremaks käristanud ning juhib 63:56.

12:50

Parandus: kui uskuda VTB kodulehe online-skoori, siis võitis CSKA avapoolaja vaid 43:42 (mitte 46:42). Teine veerand Kalevile 23:22. Eks lõplik tõde selgub ilmselt, kui mäng taas algab.

12:49

Tänane CSKA - Kalev/Cramo mäng algas leinaseisakuga eilses lennuõnnetuses hukkunute mälestuseks.

12:45

Esimene poolaega lõppes CSKA 46:42 võiduga! Raley-Rossilt avapoolajal 17 punkti! Sten Sokk on andnud kuus resultatiivset söötu. Kalev/Cramo kolmesed avapoolajal 10st 7, mis nii viga mängida!? Samal ajal on tehtud kamba peale üheksa pallikaotust.

12:41

01.05 esimese poolaja lõpuni. CSKA 41:39 ees.

12:39

Happy Halloween! 🎃

A photo posted by Saskia Alusalu (@saskiaalusalu) on

12:38

Viimased värskendavad uinakud enne võõrsilmängu vs @kaljufc 😴😴 #beatsbymiller #dreamsbylorenz

A photo posted by Tartu Jalgpallikool Tammeka (@jktammeka) on

12:34
12:32

5.02 teise veerandi lõpuni. Kalevil kontos juba kaheksa pallikaotust, mis sundisid Alar Varrakut aega maha võtma. CSKA juhib 32:27.

12:23

Esimene veerandaeg 21:19 CSKAle. Kalev/Cramo suurimad korvikütid Brandis Raley-Ross ja Rolands Freimanis 5 punktiga. Käsi on valge kuuel erineval mehel.

12:20

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste 35. vooru kohtumine FC Levadia – FC Flora jääb eelkõige meelde külaliste 2:0 võidu ja Sergei Pareiko punase kaardi läbi, aga oli veel üks põnev nüanss.

12:18
VÕRKPALL

Naiste Balti liiga tiitlikaitsja Kohila võõrustab kodusaalis Kaunase Heksat. OTSEPILT KOHILAST!

12:12

Viis minutit mängitud ja CSKA asub 13:10 juhtima. Kalevit on tabanud kergemat sorti punktimõõn.

12:05

2.30 mängitud Kalev 10:5 CSKA vastu ees ja CSKA kasutab oma esimest mõtlemisaega.

11:30

11:23

Tänased kodused vutilahingud:

kell 12 Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaal: Navi Vutiselts (III liiga) - Tõrva JK (II liiga)
kell 14 Premium liiga 35. voor: Nõmme Kalju - Tartu Tammeka
kell 14 Premium liiga 35. voor: Sillamäe Kalev - Viljandi Tulevik

11:19

Ühisliiga tabeliseis enne tänast CSKA - Kalev/Cramo kohtumist (mängud, võidud, kaotused, võiduprotsent, punktid/vastaste punktid, keskmised punktid/vastaste punktid, kodumängud, võõrsilmängud):

11:10
KÄSIPALL
10:51
AUTORALLI

Täna oli üks ülivinge päev meiejaoks, põhjuseks siis see, et saime istuda wrc autos ja näha täpsemalt missugune see on! Tunne oli super! Suured tänud Otile, kes meile selle võimaluse andis!

Posted by Janar Tänak / Janno Õunpuu on Thursday, October 22, 2015

10:50
VEHKLEMINE

Eile Austrias Klagenfurtis peetud naiskadettide epee Euroopa karikavõistluste etapil tegid kõik kolm võistlustules olnud Eesti noorvehklejat südika etteaste ning jõudsid 32 parema hulka.

205 vehkleja konkurentsis sai Eesti parimana Karoliine Loit 21. koha, Sandra Skoblov oli 22. ja Carmen-Lii Targamaa 29.

Etapivõidu sai USA esindaja Tatijana Stewart, kes finaalis alistas šveitslanna Aurore Favre.

10:38

10:35
SUUSATAMINE

Marko Kilp saab täna aasta vanemaks! Palju õnne ja edukat hooaja algust!Foto: Liis Kipper

Posted by Team Haanja on Sunday, November 1, 2015
10:23
AUTORALLI

09:58

Uskumatu, kuidas Pärnu ja Paide mängus eile vaid üks värav löödi. Ainuüksi Vjatšeslav Zahovaiko tabas neli korda väravaraame...

09:26

Barcelona alistas eile hilisõhtul Hispaania kõrgliiga 10. voorus 2:0 (Suarez, Neymar) Getafe, Barca viimased 14 väravat La Ligas on löönud:

09:23
VEHKLEMINE

Jüri Salm sai eile Oslos peetud meeste epee MK-satelliitturniiril kolmanda koha. Poolfinaalis pidi ta tunnistama Londoni olümpiahõbeda norralase Bartosz Piasecki 15:11 paremust.

Etapivõidu teenis USA esindaja Dennis Kraft, kes finaalis alistas Piasecki 15:14. Lisaks Salmile sai kolmanda koha veel poolakas Radoslaw Zawrotniak.

Ülejäänud võistlustules olnud Eesti vehklejatest said Juhan Salm 40., Sergei Nikolajev 46. ja Dmitri Svõrjov 66. koha. Kokku osales 89 vehklejat.

09:20

Päeva esimene suurem sündmus algab kell 12 Moskvas, kus Ühisliiga valitsev meister CSKA võõrustab sama sarja raames BC Kalev/Cramot. Siinkohal on paslik meenutada Ville Arikese lugu Cramo tulevastest reisinädalatest, mis algavad just selle sama CSKA-mänguga:

"BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonda on novembrikuus "õnnistatud" mängugraafikuga, kus kuus kohtumist järjest võõrsil – ja neist mitu tükki tähendavad päris pikka reisimist geograafilises mõttes juba Aasiasse. Teeme järgmise 40 päeva reisidest ülevaate!"