BC Kalev/Cramo mehed pidid täna platsilt noruspäi lahkuma.Foto: Stanislav Moshkov
1. november 2015, 13:52

Teisel poolajal lagunenud Kalev/Cramo sai CSKA käest korraliku koslepi

Avapoolajal Moskva CSKAle südilt vastu hakanud BC Kalev/Cramo lagunes teisel poolajal ning kaotas lõpuks 100:67 (46:42).

Endalegi ehk üllatuseks avapoolaja vaid nelja punktiga võitnud Ühisliiga tiitlikaitsja tuli teisele poolajale vastu hoopis teise häälestsuega ning hakkas kiiresti vahet käristama - kolmas veerandaeg CSKAle 26:15.

Kalev/Cramo sellest enam ei toibunudki ning lisas viimase 10 minutiga oma kontole vaid 10 punkti. Tallinna meeskonna resultatiivseim oli täna Brandis Raley-Ross 18 punktiga. Seejuures 17 neist viskas Ross avapoolajal. Rolands Freimanis lisas 11 silma.

Kaheksa punkti toonud Sten Sokk jagas kaaslastele sama arvu resultatiivseid sööte. Täiesti liimist lahti oli täna Marco Killingsworth, kes ei saanudki 15 minutiga kätt valgeks, ent tegi viis pallikaotust.

Võitjate resultatiivseim oli Cory Higgins 20 punktiga. Kogu kohtumise statistika. CSKA on Kalev/Cramo vastu võitnud kõik viis omavahelist Ühisliiga kohtumist.

CSKA kirjutas täna ühe kaotuse kõrvale tabelisse neljanda võidu. Kalev/Cramol on kaks võitu ja kolm kaotust.

Tallinlaste Ühisliiga hooaeg jätkub nädala pärast taas Moskvas, kus kohtutakse kohaliku Himkiga.