Ingrid PuustaFoto: Riina Ramst
1. november 2015, 14:59

Purjelaudur Ingrid Puusta lõpetas maailmakarika finaaletapi üheksanda kohaga

Araabia Ühendemiraatides Abu Dhabis toimunud purjetamise maailmakarika finaalregatt lõppes meie purjelaudurile Ingrid Puustale 9. kohaga.

Avaseeria tublide tulemuste alusel naiste RS:X klassis kümne parima sekka kvalifitseerunud Ingrid Puusta (NYCS) finišeeris tänases topeltpunktid andnud medalisõidus üheksandana ning ka regati lõppkokkuvõttes kuulub talle 9. koht.

Medalisõidu ja ühtlasi ka kogu MK finaaletapi võitis britt Bryony Shaw itaallanna Flavia Tartaglini ja brasiillanna Patricia Freitase ees.

Eile võistluse lõpetanud Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) sai Laser Standard klassis 17. koha.

Laseril võitis võistluse austraallane Tom Burton, järgnemas Küprose purjetaja Pavlos Kontides ja austaallane Matthew Wearn.

ISAF MK Abu Dhabi finaaliregatil osales kaheksas olümpiaklassis ja lohesurfi distsipliinis kokku 150 purjetajat 39 riigist. Abu Dhabis võistlema pääsemiseks tuli sportlastel täita kvalifikatsiooninorm ühel eelnevatest MK etappidest.