Alar VarrakFoto: MATI HIIS
1. november 2015, 16:45

Alar Varrak: oma rolli mängis väsimus (3)

BC Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak tõdes pärast Ühisliigas saadud 67:100 kaotust Moskva CSKA-le, et Venemaa pealinna klubi võitis teenitult.

"Teisel poolajal me praktiliselt lagunesime, kaotasime viimased 12-15 minutit 25 punktiga. Oma rolli mängis väsimus, sest CSKA sai kõigi 40 minuti jooksul hoida kõrget mängutempot."

CSKA peatreener Dimitris Itoudis väitis omalt poolt, et poolaegade erinevuses võib süüdistada kaitsesse suhtumist. "Alustasime halvasti. Tegime mitu pallikaotust, lubasime vastasel saada „teise katse" korve, ei täitnud mitut mängu eel kokku lepitud asja. Kalev sai palju vabu viskeid ning külalised realiseerisid kaugelt 10 katsest 7.

Teisel poolajal parandasime ennast, töötasime kaitses aktiivsemalt, kontrollisime õhus toimuvat ja sundisime vastase kokku 18 pallikaotusele. Rünnakule mul suuri pretensioone pole – korraldasime terve mängu jooksul pealetunge targalt ja leidsime viskevõimalusi."