Charlie Lines palluri kingitud kuldmedaligaFoto: HENRY BROWNE
1. november 2015, 17:02

VIDEO | MILLINE SÜDA! Ragbi maailmameister kinkis väljakule jooksnud poisile noomituse asemel medali (3)

Spordimeestel on üllas süda ning Uus-Meremaa ragbistaar näitas, kuidas seda õilsalt kasutama peab.

Nimelt jooksis üks Kiwi poiss pärast MM-finaali lõppu väljakule oma iidoleid kallistama, kuid turvamees sai tal vahetult enne Sonny Bill Williamsi juurde jõudmist natist kinni.

Williams peatas turvamehe ning asus poisiga, kelle nimeks Charlie Lines, vestlusse. Pikema jutuajamise ja hoogsate kallistustega lõppenud kohtumise tulemusel andis ta poisile oma kuldmedali. Charlie oli ilmselgelt oma sangari käitumisest üllatunud ning nagu videost näha, ei suutnud hetkekski naeratamist katkestada.

Uus-Meremaa võitis Inglismaal ja Walesis peetud ragbi MMil kolmanda meistritiitli, finaalis oldi 34:17 parem Austraaliast. Ühtlasi oli see esimene kord, kui Uus-Meremaa võitis maailmameistritiitli võõrsil – 1987. ja 2011. aasta MM-il triumfeerisid nad kodupubliku ees.