Jalgpall

Väravavaht teenis katse eest vastast lüüa punase kaardi

Sergei Pareiko kurb lõppmäng (6)

Ott Järvela, 2. november 2015, 07:00
INETU LÕPP: Sergei Pareiko sai katse eest Andre Frolovi lüüa punase kaardi . Platsilt lahkudes piirdus ta Frolovi suunas karjumisega – vahele tuli Levadia vahetusmees Tarmo Kink (pildil). Mõni minut hiljem alanud vaheajal lõi Pareiko Frolovi (õrnalt) peaga kulmu pihta. Foto: Alar Truu

Väravavaht Sergei Pareiko karjäär ei kipu lõppema tema saavutustele ja Eesti jalgpalli antud panusele vääriliselt. Süüdi on olukorras kahjuks Pareiko ise. Laupäeval teenis ta mängus Floraga rumala punase kaardi ja läks hiljem vastastele kallale.

Käimas oli 88. Tallinna derbi 43. minut, kui veerand tundi varem protesteerimise eest kollase kaardi saanud Pareiko nurgalöögi olukorras Flora poolkaitsjat Andre Frolovi esmalt vasaku käega näo-kaela piirkonda tõukas ja siis parema käega tema suunas selja tagant löögiliigutuse tegi.

Kui mängijatel jäi Pareiko pahategu nägemata, siis mõne meetri kaugusel seisnud kastikohtunikul Juri Frischeril mitte. Ta andis sellest raadioside teel teada väljakukohtunik Kristo Tohverile. Frolov ise ei apelleerinud veale, sest oli Pareiko löögi­liigutuse poole seljaga. Aga reeglite järgi on katse vastast lüüa samamoodi punase kaardiga karistatav kui tegelikuks minemine.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

9. november 2015, 14:05
Magnus Pehrsson Pareiko punasest kaardist: miks peaks ta seetõttu koondisest eemal olema?
7. november 2015, 16:38
FOTOUUDIS | Tammeka tähistas väravat eriskummalisel moel
6. november 2015, 12:03
VIDEO | Pareiko eemaldanud Tohver andis ka Euroopa liigas väravavahile punase kaardi
6. november 2015, 07:00
Pareikole poolaeg, Kruglov ja Ojamaa praagiti välja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee