Spordivaria

Ragbitšempion andis MM-kulla 14aastasele fännile 

Õhtuleht.ee, 3. november 2015 07:00
14aastane Charlie Lines pesuehtsa MM-kullaga. Reuters/ScanpixFoto: Reuters / Scanpix

Kuidas käituda 14aastase poisiga, kes on ragbi MMi ­finaalmatši järel oma meeskonna (Uus-Meremaa) võidu üle rõõmustades kõiki reegleid eirates platsile silganud ja siis turvamehe poolt ümber joostud?

Anda kere peale? Viia politseisse? Uus-Meremaa ragbikoondise mängija ­Sonny Bill Williams otsustas 14aastast Charlie Linesi mõni minut varem kaela saadud kuldmedaliga premeerida. Ning kui poisi vanemad proovisid kinki tagasi lükata, jäi Williams endale kindlaks.

"Kui see oleks olnud mu noorem vend, saanuks turvamees mu käest kitli peale. Aga aitasin poisi püsti ja tegin midagi, et õhtu jääks talle meelde. Olen kindel, et ta hindab seda medalit kõrgelt ja vanemaks saades räägib juhtunust oma lastele – see kõik tagab medalile palju erilisema saatuse, kui lihtsalt minu koduseinal rippumine. Parem olgu see medal poisi kui minu kaelas. Kindlasti jääb see talle meelde. Ning tal oli Uus-Meremaa meeskonna särk seljas. Äkki saab temast tulevikus koondislanegi," selgitas Williams eranditult kõiki jahmatanud teo tagamaid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.11.2015
VIDEO | MILLINE SÜDA! Ragbi maailmameister kinkis väljakule jooksnud poisile noomituse asemel medali
31.10.2015
NII SEE JUHTUS | Sport 31.10: krooniti ragbi maailmameister!
26.10.2015
Seisukoht | Loperguse palli meetod

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee