Janari JõesaarFoto: LAURA OKS
Toimetas Mart Treial 3. november 2015 20:56
Esimest korda Rakvere Tarva põhiviisikusse kuulunud Janari Jõesaar tõi suurepärase visketabavuse juures Tarvale 29 punkti, kuid Rakvere pidi kodusaalis Prienai Vytautaselt vastu võtma 83:85 (41:42) kaotuse.

30 ja pool minutit mänginud Jõesaar tabas 12 väljakult teele saadetud viskest 10 (sealhulgas kolmesed 4/4) ning kuuest vabaviskest viis. Lisaks noppis Jõesaar üheksa lauapalli. Maksim Kovacevic lisas Tarva kontole 16 ja Roberts Stumbris 15 silma.

Viigiseisult 78:78 lõplikult eduseisu haaranud Nevežise parimana tõi Vytautas Sulskis 24 silma ja hankis 14 lauapalli. Kogu kohtumise statistika.

Tarva jaoks oli tänane kaotus kahe võidu kõrvale hooaja esimene. Leedu meeskonnal on tabelis vaid kolm võitu.

TLÜ/Kalev alistas samal ajal kodusaalis tulemusega 82:74 Kėdainiai Nevežise ning avas oma tänavuse võiduarve Balti liigas.

Kodumeeskonna resultatiivseim oli 35 minutit mänginud kanadalane Johnny Berhanemeskel 27 punktiga. Zachary Dwayne Atkinson toetas teda 16 ja Reimo Tamm ning Kaido Saks 12 punktiga. Nevežise parim korvikütt oli täna Vaidotas Volkus 21 silmaga. Kogu kohtumise statistika.

TLÜ/Kalevil on nüüd turniiritabelis võit ja kaks kaotust. Nevežis korjas Tallinnast võidu kõrvale teise kaotuse.