Andrew WarrenFoto: Pärnu Sadam
3. november 2015, 21:11

Andrew Warren vedas Pärnu lisaajal Valga üle võidule

Koduse korvpalliliiga päeva ainsas kohtumises alistas Pärnu lisaajal 104:101 Valga-Valka meeskonna.

Pärnu meeskonna võidu peaarhitekt oli tagamängija Andrew Warren, kes tõi lisaajal pärnakate 12 punktist kaheksa ning kokku 32 silma. Silver Leppik panustas Pärnu võitu 20 punkti, neli söötu ja neli vaheltlõiget.

Tegelikult oli Pärnul võimalus asi 40 minutiga ära otsustada, sest 58 sekundit enne kohtumise lõppu juhtisid suvepealinlased 91:83. Ometi lasti Valgal vähem kui minutiga mänguseis 92:92 viigistada.

Kodusaalis pallinud Valga parimatena tõid lätlased Jurijs Aleksejevs ja Edgars Krumins vastavalt 29 ja 28 punkti. Vanameister Valmo Kriisa lisas ligi 27 minutiga 11 punkti (kolmesed 2/7). Kogu kohtumise statistika.

Mõlemal meeskonnal o nturniiritabelis kaks võitu, kuid Valga on saanud kolm kaotust Pärnu kahe vastu.