NachoFoto: AFP / Scanpix
Uudised
4. november 2015, 00:04

City ja Real kindlustasid edasipääsu, üle kuue tunni kuival olnud ManU sai punni maha

Meistrite liiga 4. voorus selgusid teisipäeva õhtul esimesed edasipääsejad, kelleks on Real Madrid ja Manchester City.

Real kindlustas pääsu 16 tugevama sekka koduväljakul võetud 1:0 võiduga PSG üle. Mängu ainsa värava lõi vasakkaitsja Nacho, kes oli kõigest paar minutit varem vigastatud Marcelo asemel mängu sekkunud. Seejuures langeb suur osa süüst PSG väravavaht Kevin Trappi kaela, kes eksis ses olukorras väljatulekuga.

Seevastu Reali puurilukk Keylor Navas püstitas uue Meistrite liiga rekordi. Mitte ükski tema ametivend pole suutnud hoida oma kuues esimeses Meistrite liiga mängus puuri puhtana.

Kui Real kaotas kohtumise avapoolajal vigastuse tõttu Marcelo, siis PSG peatreener Laurent Blanc oli sunnitud esimese muudatuse tegema juba 17. minutil, sest trauma tõttu ei saanud kohtumist jätkata poolkaitsja Marco Verratti.

Sama alagrupi teises kohtumises loputas Donetski Šahtar kodus Zlatan Ibrahimovici sünnilinna satsi Malmöt ja on nüüd favoriit võitluses alagrupi kolmanda ehk Euroopa liigasse viiva koha üle.

A-grupi tulemused: Real Madrid - PSG 1:0 (35. Nacho); Donetski Šahtar - Malmö 4:0 (29. Gladkyj, 48. pen. Srna, 55. Eduardo, 73. Teixeira).

Tabeliseis: Real 10, PSG 7, Šahtar 3, Malmö 3.

B-grupi õhtu tipphetk oli kahtlemata Wayne Rooney 79. minuti värav Moskva CSKAle, mis lõpetas ManU 404 mänguminutit kestnud väravapõua. Rooney ise skooris Meistrite liigas viimati 2013. aasta septembris ehk 955 mänguminutit tagasi Leverkuseni Bayeri vastu.