NII SEE JUHTUS | Sport 04.11: Eesti kossuklubidele eurosarjast võit ja kaotus, põnev vuti Meistrite liiga (2)

Õhtuleht.ee, 5. november 2015 00:49
Marco Killingsworth ja Kalev/Cramo pidid kaotuse märgiks käed üles tõstma. Tartu Ülikool/Rock noppis Küprose klubi vastu eurosarjas aga oma teise võidu.Foto: ARNO SAAR
4. novembrit jääb spordis ilmestama jalgpalli Meistrite liiga, kus näiteks Müncheni Bayern alistas lausa 5:1 Londoni Arsenali. Mänguõhtu suurt ülevaadet loe SIIT. Samuti ei saa üle ega ümber korvpallist: Tartu Ülikool/Rock alistas FIBA Europe Cup'is 67:55 Nicosia Engomise, BC Kalev/Cramo jäi samas sarjas viimase sekundi viskest 78:80 alla Sofia Lukoilile. Mõistagi ei piirdunud Õhtulehe otseülekanne nende kolme sündmuse kajastamisega. Silma hoidsime peal kõigel tähtsal, mistõttu on paslik otseülekanne algusest lõpuni läbi lugeda. Siis võid olla kindel, et 4. novembri sporditeadmised on kenasti olemas!

00:46

Tänaseks Õhtuleht aga lõpetab, kohtume juba hommikul!

00:25
00:08

Ja tänaste mängude huvitav ning faktide rohke ülevaade on saadaval SIIN.

23:48

Meistrite liiga mängud on tänaseks lõppenud. Tulemused on siin:

23:14

Arsenal ei anna alla! Kahurimehed löövad Bayerni vastu ühe tagasi, tehes seisuks 1:4. Võrgu pani sahisema kesktormaja Olivier Giroud.

23:00

Bayern ei jäta Arsenali kolkimist. Sakslased lähevad 4:0 juhtima, värava lööb Arjen Robben!

22:57

Ja mida teeb Leverkusen?! Roma vastu on teise poolaja esimese kümne minutiga löödud kaks väravat tagasi, kui hetk tagasi sahistas võrku Mehmedi, siis nüüd Javier Hernandez! Seis on 2:2 ning tasub meelde tuletada, et kaks nädalat tagasi tegid meeskonnad 4:4 viigi.

22:55

Porto läheb Maccabi vastu 2:0 juhtima, kui värava lööb Andre (pildil).

22:52

Teised poolajad on alanud ning väravatest me puudust tundma ei pea! Leverkuseni Admir Mehmedi (pildil) koksas Roma võrku ühe tagasi (seis 2:1 Romale) ning Gent läks kodus Valencia vastu 1:0 juhtima. Värava autoriks Sven Kums.

22:42

Mänguseisud lihtsamal kujul:

22:34

Poolajad on läbi! Mis tänaste mängude seisud on, vaata SIIT.

22:31

Bayern peksab Arsenali nagu rannamees rotti! Baierimaa au ja uhkuse kolmanda tabamuse saab enda nimele David Alaba.

22:24

See tähendab, et vaid ühes Meistrite liiga mängus on seis 0:0. Ei Valencia ega Gent pole veel väravat löönud.

22:23

Ja ka Londoni Chelsea on Kiievi Dinamo vastu juhtima läinud: Ukraina klubi kaitsja Aleksandar Dragovic (vasakul) saatis palli 34. minutil valesse väravasse. Juhtub ikka, Aleksandar!

22:19

Valgevene tippklubi Borisovi BATE pidi Barcelona vastu oma esimese palli võrgust noppima alles 31. minutil, kui Neymar realiseeris penalti.

22:18

Jätkame väravate lainel: Roma on Leverkuseni vastu 2:0 juhtima läinud, teise värava autoriks Edin Džeko.

22:16

Ning Bayern on Arsenalile kahe nädala eest saadud kaotuse eest võimsalt kätte maksmas. Pep Guardiola hoolealused lähevad juba 2:0 juhtima, teise värava autoriks Thomas Müller.

22:14

Jälle värav! Peterburi Zeniit on kohtumist Lyoni Olympique'i vastu juhtima läinud, tabamuse autoriks Artjom Dzjuba.

22:12

Muide, Salahi värav Leverkuseni vastu on Roma klubi ajaloo kiireim Meistrite liigas löödud tabamus. Egiptlane pani väravavõrgu sahisema juba teisel minutil.

22:06

Väravaid sajab taevast kui pussnuge! FC Porto on võõrsil Tel Avivi Maccabi vastu kohtumist juhtima läinud, värava lõi Cristian Tello. Samuti on edusesisu seilanud Zagrebi Dinamo, kelle eest sahistas Piraeuse Olympiacose võrku Armin Hodzic (vasakul).

22:05

Ja skoor on avatud ka Bayerni ning Arsenali matšis, kus värava autoriks märgiti Robert Lewandowski. Poolakas on sel hooajal löönud juba 18 kolli. Vägev!

22:04

Meistrite liigas on täna esimesed väravad ka juba löödud. Mohamed Salah viis AS Roma Leverkuseni Bayeri vastu juhtima sellise tabamusega:

21:56
21:55

Pöörame taas pilke! Seekord jalgpalli suunas, sest kell 21.45 algasid kaheksa Meistrite liiga 4. vooru kohtumist. Tänased mängud:

21:48

Kalev/Cramo jäi Lukoilile alla 78:80, kusjuures vastaste võiduvise saadeti teele viimasel sekundil. Ja kolmene läkski lauapõrkest sisse!

21:20

Kolmandal veerandajal on Cramo edu sulanud vaid 4-punktiliseks, sest Alar Varraku hoolealused on teinud mitu rumalat pallikaotust, samuti on kalevlaste kaitse korralikult kärisenud. Viimasel kümnel minutil peab Cramo näitama hoolsamat mängu!

20:49

Nüüd pöörame pilgud aga Bulgaaria pealinna Sofiasse, kus BC Kalev/Cramo madistab kohaliku Lukoiliga. Avapoolaja järel on Eesti klubi eduseisus 45:35, kusjuures lauavõitluses ollakse peal tervelt 29:13. Eriti heas hoos on kalevlased olnud kolmepunktijoone tagant, tabades 14st kaugviskest tervelt kaheksa. Cramo resultatiivseimana on hetkel Sten-Timmu Sokk (pildil palliga) visanud 11 punkti.

20:35

20:11

Rock jätkab Küprosel hästi, suurendades kolmanda veerandaja järel edu - seis on 50:46. Eriti hullus hoos oli Žabas (pildil), kes viskas tervelt 12 silma ning viis oma punktiarve 18ni. Kaugviskeid on Leedus sündinu tabanud seitsmest neli.

19:43
VÕRKPALL
19:42
JÄÄHOKI

Vahepeal uudiseid ka muudelt aladelt: hokimees Siim Liivik taasliitub Soome tippklubiga.

19:40

Super, Rock! Gert Kullamäe hoolealused tegid suurepärase teise veerandaja ning poolajapausile minnakse Eesti klubi 31:30 eduseisus, mis tähendab, et teise veerandi võitis Rock 22:8. Meie korvpalli meistrivõistluste valitseva tšempioni edu toetub hetkel peamiselt lauavõitlusele - Rock on lauast noppinud 25 palli, Engoma 18. Rocki resultatiivseimana jätkab Sokk seitsme punktiga, Evaldas Žabas (pildil palliga), Brian Harper ja Karolis Petrukonis on lisanud kuus silma.

19:18

Rock pole kohtumist hästi alustanud, sest esimese veerandaja järel ollakse 9:22 kaotusseisus. Tartlaste mängu on iseloomustanud kehv visketabavus, sest 15st viskest on tabatud vaid neli. Õnneks on veel siiski piisavalt aega, et mängu murrang tuua. Tanel Sokk (pildil palliga) on Rocki resultatiivseimana visanud neli punkti.

19:03

Soovite Rocki mängu näha? Kliki SIIA!

18:59

Spordisõpradele teadmiseks, et Rocki mängu skoor on otseülekande päises ning see uueneb iga veerandaja järel.

18:57

17. oktoobril Premium liiga mängul JK Narva Trans – Tallinna FC Flora läbiviidud võistlussiseste dopingukontrollide tulemused olid negatiivsed. Uriiniproovid võeti Nikita Baranovilt, Maksim Gussevilt (pildil), Aleksei Jahhimovitšilt ja Volodymyr Kilikevychilt ning neid analüüsis Saksamaal Kreischas asuv dopinguanalüüsi ja spordi biokeemia instituut.

18:27

Täna on FIBA Europe Cup'il võistlustules kaks Eesti meeskonda - avavoorus Utena Juventuse alistanud Tartu Ülikool/Rock alustab kell 19 võõrsilkohtumist Nicosia Engomi (Küpros) vastu, Cramo ja Sofia Lukoil (Bulgaaria) hakkavad madistama tund hiljem. Edu meie meeskondadele!

18:21

TTÜ mängib täna Balti liigas kodus Prienai Vytautasega ning meie meeste soojendus on täies hoos. Kohtumine algab kell 18.30.

Soojendus käib täies hoos!Kell 18.30 täna Balti Liiga mäng! #bbl #basketball #ttü #ttubasketball #korvpall

A video posted by TTÜ Korvpalliklubi (@ttukorvpalliklubi) on

17:53
17:33

16:39
16:02
15:32

Karim Benzema arreteerimises on selgunud uued detailid - Daily Maili andmetel mainis ta koondisekaaslasele seksivideo olemasolu oktoobrikuises laagris. Prantsuse poltisei soovib nüüd teada, kas tegu oli niisama narrimise või väljapressimisele kaasaaitamisega.

15:24

15:03

Mida arvab Inglismaa vutilegend Gary Lineker tänaõhtusest Müncheni Bayerni ja Arsenali kothumisest?

14:46

14:29
AUTORALLI

Eesti Autospordi Liit teatab suure kurbusega, et meie seast on lahkunud autosportlane, autospordi toetaja ning entusiast Helmet Palm.

Helmet Palm alustas tehnikaspordiga nooruses läbi motospordi, kus näitas häid tulemusi nii motokrossis kui ringrajal, viimasel alal osaledes ka Nõukogude Liidu meistrivõistluste etappidel. Autospordi juurde tuli Helmet Palm läbi veoautode, kui osales veoautoga nii rallidel, jäärajavõistlustel kui autokrossis. Pikki aastaid oli Helmet Palm tegev rahvaspordis, olles selle ala tipus. Samuti tegutses ta võistluste eestvedaja ja autospordi toetajana. Hepa Cup on olnud rahvaspordis üheks populaarseimaks sarjaks, mille eestvedaja Helmet Palm tanklaketi Hepa omanikuna oli.

Rahvaspordist liikus Helmet Palm edasi rallikrossi, kus tuli 2012. aastal Eesti meistriks Super Car klassis. 2014. aastal tuli Helmet Palm superkrossi karikavõitjaks neljaveoliste autode klassis.

Helmet Palm oli Rapla kardiraja omanik. Rapla kardirada on olnud Tallinna lähedal üheks oluliseks mootorispordi võistluste toimumiskohaks. Kardisport, rahvasport, noortesport, supermoto, need on alad, mille võistlused on Rapla kardirajal toimunud.

Helmet Palm on olnud pikaajaline Eesti koondise toetaja motokrossi Rahvuste Krossil.

14:00

13:58
Viljar Voog
12:29
11:59

11:56

Pusimist oli palju (peaaegu kahe tunni jagu), aga Jürgen Zopp jõudis Taimaal kolmandasse ringi!

10:31

Täna õhtul toimuvad suured pallimängud:

BC Kalev/Cramo ja TÜ/Rock peavad oma hooaja teised euromängud.

Võrkpalli Meistrite liigas kohtuvad omavahel Oliver Venno ja Ardo Kreegi koduklubid.

Kas Arsenal suudab teist mängu järjest Müncheni Bayernit šokeerida?

10:24
10:06

Jürgen Zopp on võistlustules Tais peetaval Hua Hini turniiril – maailma 192. reketi Yannick Martensi vastu kaotas ta avaseti 5:7, ent on teises oma servil peal 4:3.