Kalev/Cramo meestel täna õnne polnud.Foto: Stanislav Moshkov
4. november 2015, 21:44

VALUS! Kalev/Cramo kaotas viimasel sekundil lauapõrkest korvi läinud kaugviskest Bulgaaria meistrile (7)

Korvpalliklubi BC Kalev/Cramo jätkas täna FIBA Europe Cupi, kaotades hooaja teises mängus 78:80 Bulgaaria klubile Sofia Lukoil.

Kalev oli lõpuni võidus kinni, kuid vastaste viimasel rünnakul ei saadud oma lauast palli kätte ning 35-aastane Filip Videnov tabas lõpusireeni kõlades lauapõrkega kaugviske - valusamat kaotust ei saa olla!

Kalev haaras esimesel poolajal järk-järgult initsiatiivi ja juhtis suureks vaheajaks 45:35. Kõik kolm kaugviset tabanud Sten-Timmu Sokk oli selleks ajaks toonud 11, Brandis Raley-Ross 10 punkti.

Kolmandal veerandil Kalev hoidis edu, kuid perioodi lõpu eel lasi vastase lähemale (väikeseks vaheajaks 61:57). Lukoil jõudis kuus minutit enne lõppu viigini ning seejärel jätkus punkt-punkti mäng sireenini. Kalev läks 1.50 enne lõppu juhtima 78:77 ja mitmel korral oli võimalus eduseisu suurendada, kuid potentsiaalsed võiduvisked läksid mööda, viimasena Raley-Rossil 17 sekundit enne lõppu.

Kalevile tõi Josh Boone 16, Raley-Ross 15, Sokk 14, Rolands Freimanis 12, Marco Killingsworth 10, võitjaile Videnov 23 punkti.

Teises sama grupi mängus kaotas Rishon Le Zioni Maccabi kodus Krasnojarski Jenisseile 68:72. Jenisseil on võite 2, Maccabil ja Lukoilil 1, Kalevil 0. Järgmisel nädalal sõidab Kalev külla Jenisseile.