Nii Rock kui Kalev said šoki, aga tartlased noppisid ka võidu

Ville Arike, 5. november 2015, 07:00
Evaldas Žabas kerkis 18 punktiga Rocki suurimaks korvikütiks.Foto: Aldo Luud
Eesti paremad korvpalliklubid Tartu Ülikool/Rock ja BC Kalev/Cramo pidasid FIBA Europe Cupi teise vooru mängud – tartlased said taas võidu ja pealinlased taas kaotuse.

Seejuures tabas mõlemat Eesti meeskonda suurem või väiksem šokk. Kalev jäi Sofias sealsele Lukoilile 78:80 alla tänu 35aastase Filip Videnovi viimase sekundi lauapõrkest korvi vajunud kolmesele. Rock jäi Küprosel sarja eeldatava autsaideri Nicosia Etha Engomi vastu aga üheksa minutiga taha 7:22. End kogunud tartlased siiski võitsid lõpuks 67:55 (Žabas 18, Petrukonis 14, Sokk 11, 6 lp, 5 rs).

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

10. november 2015, 07:00
Rock – Himik: vaid üks jääb täiseduga
4. november 2015, 21:44
VALUS! Kalev/Cramo kaotas viimasel sekundil lauapõrkest korvi läinud kaugviskest Bulgaaria meistrile
4. november 2015, 20:32
Kahest kaks! Esimesel veerandajal rongi alla jäänud Rock jätkab Žabase juhtimisel eurosarjas võitmatuna
30. oktoober 2015, 22:38
Kullamäe: meie hädad algavad endiselt lauavõitlusest!