Reinar Hallik.Foto: Aldo Luud
5. november 2015, 00:24

Reinar Hallik jäi eurosarjas Kanguri eksklubi vastu mängides kahvatuks

Eesti korvpallikoondislase Reinar Halliku leivaisa Szombathely Falco kaotas FIBA Europe Cup'il 71:94 Varese Openjobmetisele, kus pallis mullu näiteks Kristjan Kangur.

Kui avaveerandi suutis Ungari klubi veel 17:16 võita, siis kahel järgmisel kümnel minutil läks Saapamaa võistkond kindlalt oma teed - Varese võitis veerandajad vastavalt 25:14 ja 29:19.

Hallik teenis mänguaeg 24 minutit ja 27 sekundit ning viskas kuus punkti, võttis ühe lauapalli, jagas kaks korvisöötu, tegi kaks vaheltlõiget, kuid kaotas tervelt neljal korral palli. Samuti tegi ääremängija neli isiklikku viga. Varese särgis säras pikalt Horvaatia koondisesse kuulunud mängujuht Roko Leni Ukic. 30aastane rünnakute dirigent viskas 15 silma ning sai kirja ka kümme resultatiivset söötu.

Falco ja Varese jagavad C-grupis teist-kolmandat kohta, mõlemal on kirjas võit ja kaotus. Tabeli punane latern kuulub Södertälje Kingsile (Rootsi), mis jäi täna alla mõlemad senised mängud võitnud Oostendele (Belgia).