Korvpall

Mängime seda ringmängu: Tartu Rock on kõvem kui CSKA ja Himki! (2)

Ville Arike, 5. november 2015 12:48
Tartu Rocki meeskond nõu pidamas.Foto: Aldo Luud
Teame hästi, et säärased võrdlused pole just kõige tõsisemad, aga meeldivas olukorras on neid ikka tore teha. Ehk jutt käib sellest, kuidas Tartu Rocki kossusats on kõvem kui CSKA ja Himki!

Nimelt juhtus eile EuroCupil niisugune lugu, et Nižni Novgorod kaotas kodusaalis üllatuslikult Klaipeda Neptunasele (78:82). Seesama Nižni, kes oli mõni päev varem alistanud VTB Ühisliiga raames Himki 93:92 ning veel nädal varem lisaajal 86:82 ka Moskva CSKA. CSKA ja Himki jagavad Euroliigas oma alagruppides esikohta!

Neptunasest omakorda on Leedu liigas jagu saanud Utena Juventus, tollest aga FIBA Europe Cupil Tartu Ülikool/Rock. Ehk nagu selle ringmängu matemaatilisel loogikal põhinev tore järeldus kõlab: Rock on kõvem kui CSKA ja Himki!

Loomulikult teame, et spordis need asjad päris nii ei käi. Näiteks on omakorda BC Kalev/Cramo alistanud Rocki, aga miks kalevlased siis CSKA-le 33 punktiga kaotasid?... Pühapäeval kohtub Kalev Ühisliigas teise suursoosikuga järjest, kui Venemaal astutakse vastu Himkile.

Samal teemal

17.10.2015
Tartu Rocki peatreeneri Gert Kullamäe mõtted pole enne homset euromängu probleemidest priid
10.10.2015
Rock – Himik: vaid üks jääb täiseduga