NII SEE JUHTUS | Sport 06.11: Jäähokimehed ja Zopp võitsid, käsipallikoondis ja Vene kaotasid

Õhtuleht.ee, 6. november 2015, 23:40
Eesti meeste jäähokikoondis Stanislav Moshkov
Nädala viimane tööpäev on kätte jõudnud ning nagu ikka, tehakse jälle mitmel rindel sporti. Tallinnas jätkub jäähoki olümpia valikturniir ning et Eesti nüpeldas eile Iisraeli, on paslik küsida, mitu väravat lüüakse täna Bulgaariale? Võistlustules on ka Siim-Sander Vene, Jürgen Zopp ja toimub palju muud põnevat.

JÄÄHOKI

Äkki ikka tuleb ära see rekord? Kahe minutiga lüüakse neli väravat ja seis on 25:0! Kolm väravat veel ja siis on tehtud ajalugu!

20:54
NFL

20:53
JÄÄHOKI

Lisandunud on veel paar väravat Vassili Titarenko esituses.

20:46
SPORDIVARIA

Egle Eller-Nabi näitab bikiinimoodi:

One mode day! Which color to choose friends- blue, red, green? #bikinipro #biancaneve @biancaneveofficial #swarovski 👠👙

A video posted by Egle Eller-Nabi (@eglenabi_bikinipro) on

20:44
JÄÄHOKI

Eesti koondis võtab ülesannet oma väravarekord murda väga tõsiselt: kolmanda perioodi alguses kõmmutab Robert Rooba seisuks 19:0.

20:42

20:27

Siim-Sander Vene on  Euroliigas hoos! Saanud teise veerandi lõpupoole platsile, on ta visanud mõne minutiga 4 punkti! Žalgiris minut enne poolaega taga 37:42

20:22
JÄÄHOKI

Eesti jäähokikoondis madistab Tondiraba jäähallis, mis jaksab. Teisel perioodil on visatud 8 väravat!

KÄSIPALL

Jürgen Rooba: „Enda mänguga jäin küll rahule, kuid kui meeskond kaotab, siis pole
individuaalsest statistikast kasu. Läksime mängule maksimaalse keskendumise
pealt nagu eilegi, kuid head klappi meil täna ei tekkinud. Iisrael on muidugi
kodus tugev ja neid viib edasi meeskonnavaim. Homme ootab meid ees Gruusia,
kellest oleme paberil üle, kuid punktide nimel tuleb väljakul endast kõik
anda."

18:29

Kaks Ragnar Klavani meeskonnakaaslast samuti olemas!

18:27
KÄSIPALL
17:55

Eurosport valis välja jalgrattamaailma kümme kõige intrigeerivamat tiimivahetust, mille seas ka jalgrattur Rein Taaramäe siirdumine Katjušasse. "28-aastaseks saanud Taaramäed nähti kunagi kui ühte jalgrattamaailma kõige põnevamat tulevikulootust, aga ta pole suurtuuridel veel kümne parema sekka murdnud. Tema keeruline ja ainukeseks jäänud hooaeg Astanas lõppes vähemalt positiivse noodiga, kui ta võitis augustis nii Burgose kui Arctic Race'i velotuurid," tutvustas Eurosport Taaramäed.

17:35
KÄSIPALL

Nii kahju! Eesti meeste käsipallikoondis kaotas MMi kvalifikatsiooni teises kohtumises Iisraelile 25:28, Eesti resultatiivseim oli kaheksa väravaga Jürgen Rooba, vastaspoolelt loopisid sama palju väravaid Kofman ja Pomeranz. Homme kohtutakse Gruusiaga, alagrupist pääseb edasi järgmisesse vooru ainult turniiri võitja.

17:13
KÄSIPALL

Kuigi Eesti läks teise poolaja alguses juhtima, on Iisrael läinud kolme väravaga ette. Teist poolaega jäänud mängida ligi 15 minutit, seis 18:21.

17:07
16:43

16:41
KÄSIPALL

Eesti koondis on Iisraeli vastu poolajavileks kaotusseisus 13:14. Väravakütid: Uku-Tanel Laast ja Martin Johannson 3, Dener Jaanimaa ja Kaspar Lees 2, Mikk Pinnonen, Mait Patrail ja Jürgen Rooba 1.

16:27
KÄSIPALL

Eesti on Iisraeli vastu jäänud 8:10 taha. Uku-Tanel Laast on seni visanud 3 väravat, viis meest ühe.

16:00
KÄSIPALL

Eesti koondis alustab MM-valiksarja teise vooru mängu, võõrsil kohtutakse Iisraeliga. Eilses avavoorus viigistas Eesti teatavasti Portugaliga 28:28, kuna Iisrael alistas Gruusia 27:19.

Peatreener Rein Suvi kommentaar enne mängu: "Vastase kohta ei ole väga palju andmeid, kuid on neidki olnud Bundesligas. Enamus mängijaid on kodusest liigast, mis aitas ka nende ettevalmistustsüklile kaasa: neil oli kindlasti meist rohkem aega kokkumängu harjutada. Peatreener on neil Rootsist, nii et võib uskuda, et nad mängivad rohkem meie masti käsipalli."

15:26

Ennast kiitmast ma ei väsi! Cristiano Ronaldo intervjuu BBC-le!