Eesti meeste jäähokikoondisFoto: Stanislav Moshkov
6. november 2015, 23:40

NII SEE JUHTUS | Sport 06.11: Jäähokimehed ja Zopp võitsid, käsipallikoondis ja Vene kaotasid

Nädala viimane tööpäev on kätte jõudnud ning nagu ikka, tehakse jälle mitmel rindel sporti. Tallinnas jätkub jäähoki olümpia valikturniir ning et Eesti nüpeldas eile Iisraeli, on paslik küsida, mitu väravat lüüakse täna Bulgaariale? Võistlustules on ka Siim-Sander Vene, Jürgen Zopp ja toimub palju muud põnevat.

JÄÄHOKI

Äkki ikka tuleb ära see rekord? Kahe minutiga lüüakse neli väravat ja seis on 25:0! Kolm väravat veel ja siis on tehtud ajalugu!

20:54
NFL
20:53
JÄÄHOKI

Lisandunud on veel paar väravat Vassili Titarenko esituses.

20:46
SPORDIVARIA

Egle Eller-Nabi näitab bikiinimoodi:

One mode day! Which color to choose friends- blue, red, green? #bikinipro #biancaneve @biancaneveofficial #swarovski 👠👙

A video posted by Egle Eller-Nabi (@eglenabi_bikinipro) on

20:44
JÄÄHOKI

Eesti koondis võtab ülesannet oma väravarekord murda väga tõsiselt: kolmanda perioodi alguses kõmmutab Robert Rooba seisuks 19:0.

20:42
20:27

Siim-Sander Vene on  Euroliigas hoos! Saanud teise veerandi lõpupoole platsile, on ta visanud mõne minutiga 4 punkti! Žalgiris minut enne poolaega taga 37:42

20:22
JÄÄHOKI

Eesti jäähokikoondis madistab Tondiraba jäähallis, mis jaksab. Teisel perioodil on visatud 8 väravat!