Rapla meeskondFoto: Mihkel Maripuu
6. november 2015, 21:06

TTÜ kaotas eduseisust suurelt Raplale, TÜ/Rock enesekindlust ei kaotanud

Korvpalli Eesti meistriliigas alistas Rapla Avis võõrsil 63:47 TTÜ, TÜ/Rock tuuseldas 30 punktiga Audentes SG/Noortemeeskonda.

TTÜ lasi Raplal visata esimese poolajaga vaid 27 punkti ja läks pausile kuuepunktilises eduseisus.Kolmandal veerandil oli Rapla superhoos, võites veerandi 24:4 ning enam ei kaheldud.

Võitjatele tõid Sander Saare 13 ja Domagoj Bubalo 12 punkti, TTÜ resultatiivseim oli 11 punktiga Toomas Raadik.

Tartu Ülikool/Rock alistas kodus Audentese SG/Noortemeeskonna 94:64. Võitjate parim oli Brian Harper 18 silma ja 10 lauapalliga. Kaotajate resultatiivseim oli Kregor Hermet 19 punktiga.

Tabeliseis: Kalev/Cramo 7 (7-st mängust), TÜ/Rock 7 (8), Rapla 3 (4), Pärnu Sadam 2 (4), Valga-Valka/Maks&Moorits 2 (5), TLÜ/Kalev 2 (5), TTÜ 1 (5), Rakvere Tarvas 0 (3), Audentese SG/Noortekoondis 0 (7) võitu.