Indrek Zelinski ja Marko KristalFoto: Heiko Kruusi
Õhtuleht.ee 7. november 2015 23:01
Tänane päev jäi eredalt meelde viljandlastele, sest jäeti hüvasti jalgpalli meistriliigaga. Lisaks mängiti täna palju võrkpalli ning üks kohtumine oli ka korvpalli meistriliigas. Edasipääsulootused minetanud käsipallikoondis lõpetab MM-valiksarja viigiga. Lisaks palju muud vahvat ja põnevat, naudime koos!

KÄSIPALL

Käsipallikoondise peatreeneri Rein Suvi sõnul tegutseb meeskond ebastabiilselt. Meeskond viigistas täna 25:25 Gruusiaga ning lõpetas MM-valikturniiri kolmanda kohaga. „Kord mängime hästi, nagu Portugali vastu, kuid siis vajume ära," tõdes Suvi. „Stabiilsus tekib aga mängides. Videot vaadates võid meestele kitsaskohad välja tuua, kuid väljakul on asi hoopis teine. Mõnikord kaob distsipliin ja hakatakse tegema mõtlematuid pealeviskeid."

18:55

Täna ametlikult Eesti jalgpallitroonilt tõugatud ning hõbemedalitega leppinud FC Levadia lõpetas pärast hooaja viimast mängu koostöö senise treeneriduo Marko Kristali ja Indrek Zelinskiga. Mehi tänati täna ka lillekimbuga. Nende ametijärglased avalikustatakse homme hommikul.

18:42
KÄSIPALL
18:20
18:14
VÕRKPALL

Tallinna Selver sai Balti võrkpalliliigas hooaja teise võidu, alistades võõrsil 3:2 Taurase Flamingo Volley.

18:10
KÄSIPALL

Karl Toom on teinud teisel poolajal tõelise šõu, visates 8 väravat. Ometi juhtis Eesti vahepeal Gruusia ees 6 väravaga, 10 minutit enne lõppu on seis 22:20.