Sergei RatnikovFoto: TEET MALSROOS
Toimetas Merili Luuk 7. november 2015 19:55
FC Levadia lõpetas täna neli aastat kestnud koostöö Marko Kristali ja Indrek Zelinskiga, esindusmeeskonna juhendamise võtavad üle Sergei Ratnikov ja Urmas Hepner. 

Kristali ja Zelinski juhendamisel võitis FC Levadia kaks Eesti meistritiitlit, kaks karikat, kaks superkarikat ning esines edukalt eurosarjades. Ometi otsustas tänavu hõbemedaliga leppinud FC Levadia juhatus meestega koostöö katkestada ning uue peatreenerina asub tööle Sergei Ratnikov ja abitreenerina Urmas Hepner.

Ratnikovi käe all tuli klubi 16 aastat tagasi esmakordselt Meistriliigasse ning võitis oma esimesed tiitlid. “Mul on väga hea meel FC Levadiasse tagasi tulla, see on minu jaoks väga eriline klubi. Aastatel 1999 ja 2000 olime FC Levadiaga Eestis ülivõimsad ja võitmatud ning saime vaid ühe õnnetu tehnilise kaotuse. Mul on väga kõrge motivatsioon ja ootan huviga uue hooaja eelse ettevalmistuse algust,” ütles Ratnikov FC Levadia pressiteenistusele.

Ratnikov avaldas lootust, et uuel hooajal kujunevad tema meeskonna tugevusteks kõrge ja agressiivne pressing, ladus söödumäng ja liikuvus.

Ratnikovi abitreeneriks saab varem nii FC Levadia esindusmeeskonna juures kui jalgpallikoolis töötanud taasiseseisvunud Eesti jalgpallikoondise esimene kapten Urmas Hepner.

FC Levadia esindusmeeskond alustab ettevalmistust uueks hooajaks 7. detsembril.