Rain Veideman palliga (arhiiv).Foto: Stanislav Moshkov
8. november 2015, 16:47

BC Kalev/Cramo kestis taas Moskva suurklubi vastu vaid ühe poolaja (1)

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond kaotas täna Ühisliiga kohtumises võõral väljakul tulemusega 54:84 (38:43) Moskva Himkile.

Sarnaselt nädalatagusele kohtumisele teise Moskva hiiu CSKA-ga, pidas Tallinna meeskond tänagi nimeka vastasega sammu vaid avapoolaja. Kolmandal veerandil Kalev/Cramo mäng lagunes ning veerandaja 21:6 võitnud kodumeeskond juhtis enne viimast vaatust turvaliselt 64:44.

Mänguseisu vormistaseks kujunenud viimased 10 minutit võitis Himki 20:10. Võitjate parimana tõi Aleksei Šved 18 punkti.

Kalev/Cramole sai täna saatuslikuks kehv visketabavus: kahepunktiviskeid tabasid kalevlased 35protsendiliselt (12/34) ja kaugviskeid 22protsendiliselt (5/23). Sel hooajal Kalev/Cramo murelapseks kujunenud pallikaotusi kogunes Alar Varraku hoolealuste kontole täna 24.

Kalevi tulemuslikuim oli Moskvas 11 punkti toonud Rain Veideman. Ülejäänud kalevlased piirdusid ühekohalise punktisummaga. Kogu kohtumise statistika.

Himki kirjutas täna tabelisse kahe kaotuse kõrvale hooaja viienda võidu. Kalev/Cramol on kaks võitu ja neli kaotust. Kalev/Cramo Ühisliiga hooaeg jätkub 21. novembril Volgogradis sealse Krasnõi Oktjabri vastu.