Ragnar Klavan vasakul (arhiiv).Foto: Reuters / Scanpix
8. november 2015, 20:32

Augsburg kaotas taas ning jätkab tabeli põhjas virelemist

Ragnar Klavani koduklubi FC Augburg alistus Bundesliga 12. voorus kodumurul 1:2 Bremeni Werderile.

Tasavägiselt kulgenud kohtumise mänguskoori avas 37aastane Peruu vanameister Claudio Pizarro, kes virutas 58. minutil otse õhust Augsburgi võrku kaaslase kauge tsenderduse. Karjääri jooksul näiteks Müncheni Bayernit ja Chelseat esindanud Pizarro jaoks oli tegu 177. väravaga Saksamaa kõrgliigas. Sellest enam on löönud vaid kuus mängijat.

Teise palli suskas Augsburgi võrku 69. minutil Fin Bartels, kes keeras end ümber Klavani ja lõi nahkkera Marwin Hitzile püüdmatult väravasse. Üleminutitel lõi Paul Verhaegh penaltist küll ühe tagasi, ent sellega kodumeeskonna jaks ka rauges. Teises tänases Bundesliga kohtumises alisats Dortmundi Borussia 3:2 Schalke.