Arsenal - Tottenham HotspurFoto: Reuters / Scanpix
8. november 2015, 20:54

Inglismaa kõrgliiga 12. vooru hittmäng Põhja-Londonis baseeruvate Arsenali ja Tottenhami vahel lõppes 1:1 viigiga.

Hoogsa kohtumise mänguskoori avas 32. minutil Tottenhami ründetuus Harry Kane, kes on pärast vaevarikast hooaja algust leidnud taas väravasoone ning löönud viimase kolme liigamänguga viis väravat.

Võitu Kane'i värav Tottenhamile aga ei toonud, sest kodumeeskonnale päästis viigipunkti kõigets kolm minutit varem platsile pääsenud Kieran Gibbsi 77. minuti tabamus. Inglast kostitas väravasööduga ei keegi muu, kui Mesut Özil, kelle jaoks oli tänane täpne sööt liigahooaja 10. Ühtlasi on Saksamaa koondise poolkaitsja jaganud väravasööte kuues järjestikuses Premier league'i matšis.

Viik Tottenhamiga tähendab Arsenali jaoks seda, et Arsene Wengeri meeskond minetas suurepärase võimaluse liidriks kerkida ning jätkab liigatabelis (vt allpool) teisel kohal.

Teises kell 18 alanud kohtumises kaotas Liverpool kodusel Anfieldil 1:2 Crystal Palace'ile. Tegemist oli Jürgen Kloppi ajastu esimese allajäämisega.