Korvpall

Gert Kullamäe: kui saame eurosarjas võite, tuleb ka mänge juurde! 

Ville Arike, Tartu, 10. november 2015 16:24
Tartu Rocki peatreener Gert Kullamäe.Foto: MATI HIIS
Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe tõdes täna Južnõi Himikuga peetava mängu eel, et eurosarja kohtumised on atraktiivsed ning kui tahta neid võimalikult palju saada, on ainus viis võitude noppimine.

"Oleme mitte kõige parema mänguga saanud kaks punkti kätte - see ongi rahvusvahelises liigas tähtis! - ja täna loodame lisa. Kui lõpetame esimese etapi edukalt, saame mänge juurde (teisele etapile - toim) ja see muudab hooaja atraktiivsemaks. Võib-olla pole niimoodi kõige õigem öelda, kuid võit on mängupildist tähtsam," arutles Kullamäe. "Rohkemates rahvusvahelistes liigades me ei osale, alagruppi kuulub ainult neli meeskonda ja sisuliselt kõik mängud on play-off'i tähendusega.

Aga on ka päris palju häid asju! Tagaliin teeb oma töö ära ja Karla (Petrukonis - toim) on viimastes mängudes olnud väga hea - tegutsenud täpselt nii, nagu oleme temalt kaua oodanud! Janar Talts pole rünnakul kõige paremas hoos, kuid on kaitses asendamatu. Vanemad mängijad saavadki end kõige paremini vormi heade mängudega. Igal võistkonnal on alati mingeid probleeme, kas vähem või rohkem. Meil mingit paanikat pole ja loomulikult ootame õhtul rahvast saali appi!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee