Jalgpall

Magnus Pehrsson: kindlasti jäävad homme eemale Sergei Zenjov ja kaitseväelased 

Merili Luuk, 10. november 2015 17:56
Magnus PehrssonFoto: Arno Saar
Eesti jalgpallikoondise peatreener Magnus Pehrsson sõnas homse sõpruskohtumise eel Gruusiaga, et kindlasti on meeskonna algkoosseisus võrreldes MM-valikkohtumisega kolm muudatust. Homme ei saa mängida vigastuste küüsis Sergei Zenjov, Taijo Teniste ning kaitseväes olevad Ilja Antonov ja Andreas Raudsepp.

"Kõik peale Zenjovi on valmis mängima. Tema reie tagalihasele tehakse täna õhtul MRT- uuring. Kindlasti jääb ta eemale homsest mängust ning teispäev on samuti kahtluse all. Aga ootame täna õhtuni. Raudsepp ja Antonov on kaitseväes ning nad liituvad meiega järgmiseks mänguks," sõnas Pehrsson.

Võimatu pole ka Rauno Sappineni ja Nikita Baranovi debüüt. "See on võimalik. Mõlemad on näidanud Flora eest hooaja lõpus väga häid mänge, nad on kindlasti kaks parimat liigamängijat. Nad väärivad võimalust - kui mitte homme, siis kindlasti teisipäeval," ütles Pehrsson.

Gruusia meeskonna kohta sõnas Pehrsson, et tegu on oskuslike mängijatega. "Vaadates eelmisi mänge, mängivad nad 3-4-3 formatsiooniga, neile meeldib hoida palli, olla agressiivne. Kindlasti peame hästi kaitsma. Kui lasta neil dikteerida, on nad võimelised hästi mängima iga koondise vastu," arvas Pehrsson.

Samal teemal

11.11.2015
Eesti jalgpallikoondise keskkaitses alustab debütant!
11.11.2015
Ott Järvela | Ennustus Eesti alg11 osas mängus Gruusiaga
10.11.2015
INTERVJUU | Magnus Pehrsson dilemmast tulemused vs esitused, Balti turniirist, eelistustest Euroopa tippjalgpallis, Flora meistritiitli põhjustest, ootustest ning eestlaste ja venelaste korraga juhendamisest
09.11.2015
Magnus Pehrsson Pareiko punasest kaardist: miks peaks ta seetõttu koondisest eemal olema?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee