Jalgrattasport

Andekas Eesti rattur jõudis sotsiaalmeedia kaudu profilepinguni (2)

Henry Rull, 11. november 2015, 07:00
KIIRE: Lisaks heale MMile oli Mihkel Räim korralikus vormis ka Prantsusmaal. Team Pro Immo Nicolas Roux’i ridades võitis eestlane tänavu viis sõitu. Kõrvaloleval väljavõttel on näha tema töökuulutus.Foto: Mati Hiis

Üleeile jalgrattamaailma kolmanda divisjoni klubi ehk kontinentaaltasemele kuuluva Cycling Academyga käed löönud Mihkel Räim on nutikas nooruk. Selleks, et leivaisa leidmise võimalusi suurendada, postitas ta Twitterisse töökuulutuse.

22aastane Räim on Martin Laasi ja Aksel Nõmmela kõrval kolmas noor eestlane, kes on uueks hooajaks sõlminud elukutselise kontrahti. Samas pole profimeeskonda kuulumine Räimele uus kogemus, sest 2013. aastal sõitis ta Itaalia tiimis Amore Vita.

Otsus Academyga liituda ei tulnud talle lihtsalt, sest Räimel oli võimalus Prantsusmaal amatöörina jätkata. "Tähtajad jooksid peale ja pidin ära otsustama. Amatöörina olnuks oht, et kui järgmisel aastal superhooaega ei tee, siis on raske välja pääseda. Ja kuna olen eestlane, siis on keerulisem läbi lüüa," tõdeb Räim.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28. november 2017, 18:58
HEA TÖÖ! Hollandi profiklubiga liitunud Eesti rattur saatis fännidele vahva videotervituse
1. juuni 2017, 19:49
VIDEO | 22aastane Eesti rattur pani Luksemburgis kotti Rio olümpiavõitja ja tõusis poodiumile
9. november 2015, 10:34
SUPER! Andekas Eesti noorrattur sõlmis profilepingu tiimiga, mida aitab arendada maailmameister Peter Sagan ise!
26. september 2015, 11:12
Mihkel Räim sai U23 MMil 15. koha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee