PALL, TULE SIIA! Janar Talts ja Timo Eichfuss (keskel) peavad Južnõi Himiku mängijatega mehist võitlust. Kõigi pilgud on palli poole suunatud. Foto: Aldo Luud
11. november 2015, 07:00

Valus, Tartu Rock! Mis teha, kui vise ei lähe (2)

Rock kaotas eurosarjas Južnõi Himikule 61:63.

Teisel veerandajal neli punkti. Poolajaga 19, sealjuures kolmesed 12st 1. Veel paar minutit enne lõppu oli Tartu Rock visanud 50 punkti ja taga kümnega, kuid ikkagi tekkis Janar Taltsil mõni sekund enne lõpuvilet viigivõimalus! Paraku ei tabanud seegi kolmene ning eurosarjas kaotati Južnõi Himikule 61:63.

Kas seisul 59:62 jõudis pall Taltsini ootamatult, oli ju väljakul kolm tagamängijat (Sokk, Dorbek, Žabas)? "See polnud ootamatu. Nägin, et Tanel hüppas õhku ja otsis sööduvõimalust. Sain visata, aga kahjuks läks mööda," seletas Talts lisaaja tuua võinud olukorda.