Krasnodari mängusaalFoto: FIBA Europe Cup
11. november 2015, 16:07

JÄRELVAADATAV | Kalev/Cramo võitles kauges Krasnojarskis, kuid vastasele järele ei jõudnud

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidas oma FIBA Europe Cupi 3. vooru mängu täna, kaotades võõrsil Krasnojarski Jenisseile 70:77.

Mängu saatus otsustati esimesel poolajal, mille võõrustajad võitsid 51:36. Teisel poolajal asjad paranesid, Kalev jõudis kolmandal veerandil korra kuue ja lõpuperioodil viie punkti kaugusele, kuid ei enamat.

Kalevi suuremad korvikütid olid Gregor Arbet 17 ning Rolands Freimanis ja Brandis Raley-Ross 12 punktiga. Võõrustajaile tõi Sten-Timmu Soku eelmise hooaja kaaslane Moskva Dinamos Deniss Zahharov 17 ning Delroy James, DJ Kennedy ja Pavel Spiridonov võrdselt 11 punkti.

Otsustavateks said 27:46 allajäämine lauavõitluses (ründelaud 8:16) ning vabaviskeid teeniti 11 (tabas 7) vastase 24 (14) vastu.

H-alagrupis on Jenisseil nüüd 3 mängust 3 võitu ja Kalevil 3 kaotust. Järgmisel nädalal mängib Kalev võõrsil Rishon Le Zioni Maccabiga, kes on oma selle vooru mängus täna õhtul vastamisi Sofia Lukoiliga.

FIBA Youtube'i kanalil on mäng järelvaadatav!