11. november 2015, 20:28

Kalevi alagrupis alistas Maccabi Lukoili, Rocki grupis sai Utena Küprosel suure võidu (1)

Korvpalli FIBA Europe Cupil on lõppenud Eesti klubide alagruppide teised 3. vooru mängud Iisraeli ja Leedu klubide eduga.

H-grupis, kuhu kuulub BC Kalev/Cramo, alistas Eishon LKe Zioni Maccabi võõrsil Sofia Lukoili 84:70. Siin pandi kõik paika viimasel veerandajal, mille külalised võitsid 30:12. Võib meenutada, et Tallinnas peetud mängu Kaleviga pööras Maccabi enda kasuks viimase viie minutiga. Ses grupis on esimese ringi järel Krasnojarski Jenisseil 3 võitu, Maccabil 2, Lukoilil 1 ja Kalevil 0. Järgmises voorus sõidab Kalev külla Maccabile.

L-grupis, kus osaliseks Tartu Ülikool/Rock, polnud Utena Juventusel probleeme seltskonna nõrgima lüli Nicosia Etha Engomi alistamisega võõrsil 94:59. Kõik tehti selgeks esimese 20 minutiga - Utena võitis avaveerandi 32:13 ja juhtis poolajal juba 51:24. Siin on esimese ringi järjestus järgmine: Južnõi Himik 3 võitu, Rock 2, Utena 1, Nicosia 0. Järgmisel nädalal mängib Rock võõrsil Juventusega.