Kalevi alagrupis alistas Maccabi Lukoili, Rocki grupis sai Utena Küprosel suure võidu (1)

Toimetas Ville Arike, 11. november 2015 20:28
Korvpalli FIBA Europe Cupil on lõppenud Eesti klubide alagruppide teised 3. vooru mängud Iisraeli ja Leedu klubide eduga.

H-grupis, kuhu kuulub BC Kalev/Cramo, alistas Eishon LKe Zioni Maccabi võõrsil Sofia Lukoili 84:70. Siin pandi kõik paika viimasel veerandajal, mille külalised võitsid 30:12. Võib meenutada, et Tallinnas peetud mängu Kaleviga pööras Maccabi enda kasuks viimase viie minutiga. Ses grupis on esimese ringi järel Krasnojarski Jenisseil 3 võitu, Maccabil 2, Lukoilil 1 ja Kalevil 0. Järgmises voorus sõidab Kalev külla Maccabile.

L-grupis, kus osaliseks Tartu Ülikool/Rock, polnud Utena Juventusel probleeme seltskonna nõrgima lüli Nicosia Etha Engomi alistamisega võõrsil 94:59. Kõik tehti selgeks esimese 20 minutiga - Utena võitis avaveerandi 32:13 ja juhtis poolajal juba 51:24. Siin on esimese ringi järjestus järgmine: Južnõi Himik 3 võitu, Rock 2, Utena 1, Nicosia 0. Järgmisel nädalal mängib Rock võõrsil Juventusega.