Jalgpall

GALERII | Jalgpallikoondis külastas lastehaiglas pisikesi fänne (4)

Toimetas Viljar Voog, 12. november 2015, 20:53
Jalgpallikoondis külastas lastehaiglat Minu Unistuste Päev
Täna külastas Eesti jalgpallikoondis koostöös Heategevusfondiga Minu Unistuste Päev Tallinna Lastehaiglat, et rõõmustada hetkel haiglaravil viibivaid pisemaid ja suuremaid patsiente.

Elevust oli täna haiglaseinte vahel tõepoolest palju, sest Ragnar Klavan, Mihkel Aksalu, Nikita Baranov, Karol Mets, Konstantin Vassiljev, Joel Lindpere, Ken Kallaste, Maksim Gussev ja Rauno Alliku pole pikemalt haiglas viibivatel lastel just igapäevased külalised. Üheskoos nii jutustati, meisterdati teineteisega vahetamiseks sõbrakäepaelasid kui ka maiustati jalgpalliteemalise tordiga. Jalgpallurid rääkisid lastele ka oma unistustest ja jagasid neile autogramme.

"See on juba teine kord, kui Heategevusfond Minu Unistuste Päev ja Tallinna Lastehaigla haiglaravil viibivate laste nimel Eesti jalgpallikoondisega koostööd teevad. Laste, eriti just väiksemate puhul, on haiglas viibimine sageli emotsionaalselt raskem kui täiskasvanutele ning kohtumine oma iidolitega toob ühelt poolt lastele naeratuse suule, teisalt võimaldab ühistegevuse kaudu suhelda teiste lastega," rääkis Marianne Bruhn, heategevusfondi tegevjuht ja üks asutajatest.

"Jalgpallikoondis mõistab oma rolli ühiskonnas, see on laiem kui ühe spordiala esindusvõistkond. Kui meil on võimalus aidata kellegi unistus teoks teha ja toetada lapsi sel ajal, kui nad peavad haiglas ravil olema, siis teeme seda. See on meie vastutus ühiskonna ees," lausus Eesti koondise kapten Ragnar Klavan.

Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel baseeruv organisatsioon, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua nende ja nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee