Stephen Curry veel üks imeline õhtu, seekord Minnesotas.Foto: Reuters / Scanpix
13. november 2015, 09:27

Kas Stephen Curry on inimene või masin? 46 punkti läinud ööl! (1)

Mida sellise vastasega peale hakata?! Minnesota korvpallur Andre Miller suutis Stephen Curry üht viset nii palju segada, et puudutas veidi palli. Mullune MVP suutis aga õhus olles teha ühe käega ja kuulitõukestiilis kolmepunktiviske. Arvasite juba ära - see tabas. Ning kokku Currylt Golden State'i võidumängus 46 punkti!

Neist juba 21 tulid esimesel veerandajal, poolaja võitis tiitlikaitsja hullumeelse tulemusega 75:63 ja mängu 129:116. Curry tabas 25 viskest 15, sealhulgas kolmesed 13/8, ning lisas 5 lauapalli ja 4 korvisöötu. Curry on kahel eelmisel hooajal järjest purustanud liiga kolmesterekordi ja liigub sel teel tänavugi. Ta on kümne mängu jooksul teinud juba neli 20-punktilist veerandaega. Tema 52 kolmest on rohkem, kui kolm tiimi on suutnud kõigi mängijate peale kokku...

Curry imelise õhtuga saab tutvuda SIIN oleva video abil.

Draymond Green lisas võitjate kontosse 23 punkti, 12 korvisöötu ja 8 lauapalli. Warriors on neljas tiitlikaitsja, kes suutnud järgmist hooaega alustada 10 võiduga.

Teised läinud ööl peetud mängud: Miami - Utah 92:91, Phoenix - LA Clippers 118:104.