Auto-Moto uudised

Tänak pole näidanud vajalikku kiirust (5)

Viljar Voog, 14. november 2015 08:00
LIIGA AEGLANE: Walesi ralli avapäeval pole Ott Tänak (vasakul) ­tiimiboss Malcolm Wilsoni peamist ülesannet täitnud.Foto: M-Sport

Ott Tänak on Walesi ralli avapäeva järel kuuendal kohal ja edestab meeskonnakaaslast Elfyn Evansit peaaegu minutiga, ent oma tuleviku kindlustamiseks peab eestlane rohkem pingutama.

Tänak ja Evans võitlevad Walesis oma karjääri jätkamise nimel – on reaalne oht, et M-Sport meeskond annab vähemalt ühele neist kinga. Tiimiboss Malcolm Wilson on mehed rajale saatnud selgete juhistega: teelt väljas käimine pole tema silmis probleem, Wilson tahab näha kiireid aegu!

Seega on hapu mõlema mehe seis: Tänaku ja Evansi kohad ralli avapäeva kuuel kiiruskatsel olid nirud, eestlasel vahemikus 6.-10., Evansil 5.-15., seda viimast rehvipurunemise tõttu. Tänane üheksakatseline võistluspäev algab meie aja järgi kell 9.29 ja selle eel hoiavad M-Spordi piloodid vastavalt kuuendat ja kaheksandat kohta – Evansi viperuseta oleksid nad Tänakuga umbes samas ajas, nüüd on eestlasel aga 46,7 sekundit edu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.01.2016
UUE AASTA NALI WRC MOODI: Ogier võitis ka 2016. aasta MM-tiitli
15.11.2015
M-Sporti tiimiboss Malcolm Wilson: analüüsin rahulikult nii Tänaku, Evansi kui mõne teise piloodi tänavusi esitusi
15.11.2015
Walesis teelt välja sõitnud Tänak lõpetas hooaja kõige kehvema tehasesõitjana
15.11.2015
NII SEE JUHTUS | Tänak lõpetas MM-hooaja väljasõiduga, mis võis kustutada uue lepingu lootused

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee