Zlatan IbrahimovicFoto: AFP / Scanpix
14. november 2015, 23:50

NII SEE JUHTUS | Sport 14.11: Tallinna Mõõk ebaõnnestus, kollased vutikoondised EMile sammu võrra lähemal (1)

Laupäevane spordipäev pakkus närvikõdi mitmel rindel – Tallinna Mõõgal võistlustules olnud Marno Allika ja Nikolai Novosjolov pudenesid konkurentsist vastavalt 32 ja 64 seas. Ukraina ja Rootsi vutikoondised alustasid EMi play-off'e võitudega, Rapla šokeeris koduses kossuliigas TÜ/Rocki. Lisaks juhtus palju muud põnevat, ent kahjuks ei saanud me üle ega ümber Pariisi tragöödia järelkajadest.
23:51
SPORDISÕBER

Teadetega Stockholmi vutiareenilt tänase otseülekande ka lõpetame. Uute uudisteni juba homme hommikul! Head ööd!

23:42
23:27

TAANI LÖÖÖB VASTU! Nicolai Jørgensen kasutab 80. minutil ära endale sülle kukkunud võimaluse. 1:2 ja Taani elab!

23:15

23:06

Zlatani penalti. Schmeichel arvas küll nurga ära, ent tolku oli sest vähe...

23:02

Ja Zlatan lööb 55. minutil teise, aga suluseisust...

22:58

JA ON OLEMAS! Zlatan realiseerib külmavereliselt 50. minutil penalti, Rootsi juhib 2:0 ja Zlatan lööb oma elu esimese värava lõunanaabrite võrku!

22:56

PENALTI ROOTSILE! väravaautor Forsberg tõmmaatske maha ,Zlatan asub lööma!

22:55

Emil Forsbergi 44. minuti kaunis tabamus:

22:53

Teine poolaeg Friends Arenal läks!

22:41

Rootsi on viimasest 19 kodumängust võitnud 18, kui nad on poolajaks end eduseisu mänginud.

22:39

ZLATANI ESIMENE POLNUD KAUGEL! Ibrakadabra virutas 18 meetrilt oma teenitud karistuslöögi tagumise ristnurga suunas, kuid Kasper Schmeichel Taani väravasuul teeb imelise tõrje. Sellega on ka avapoolaeg Stockholmis lõppenud, Rootsi juhib Emil Forsbergi 44. minuti väravast Taani vastu 1:0.

Kuigi pallivaldamises osas oli avapoolaeg võrdne, võib öelda, et Rootsi juhib teenitult, sest Taani rünnakud olid enamasti nürid või sumbusid juba eos.

22:36
22:35

JA SIIN ON VASTUS! Vana hea jalgpalliklišee "kui ise ei löö, lüüakse sulle" pidas taas paika!! Suurepärane rünnak paremalt äärelt: Lustig tsenderdab madala palli kasti ja Forsberg lajatab ühe puutega taha nurka! ROOTSI JUHIB 1:0!

22:33

OIOIOI! Nicklas Bendtneril oli 44. minutil kuldne võimalus, kuid Wolfsburgi ründaja tabas viie meetri pealt palli oksa kohaga!

22:18

Rootsi peab 29. minutil tegema sunnitud vahetuse..

22:17

22:17

28 minutit mängitud, ikka 0:0.

22:08
POKS

Tänaõhtustest profimatšides näeb ringis kokku kahte eestlast – Rain Kärkineni ja Pavel Semjonovit. Esimesena ringi tulnud Kärkinen (senine profirekord 1 matš, 1 võit pidas Soome esindaja Dayron Lesteriga (samuti ühest üks) vastu vaid 1.40, enne kui kohtunik duelli lõpetas – vastase poolt Kärkineni vasakusse oimukohta tulnud hoop lõi mehe liialt uimaseks, et võitlust jätkata.