Ungari väravavaht Gabor Kiraly.Foto: Reuters / Scanpix
15. november 2015, 23:42

NII SEE JUHTUS | Sport 15.11: Ungari jõudis EMile! (2)

Eesti spordi jaoks polnud pühapäev küll nõnda rõõmus kui jalgpalli EMile kvalifitseerunud ungarlaste jaoks, ent omad helged hetked olid meilgi. Näiteks maratoonar Lily Luik täitis Rio olümpia normi ning bikiinifitnessist Egle Eller-Nabi võidutses San Marinos. Võrkpalli Saja liigas said võidud kirja Tallinna Selver ja Tartu Bigbank, vormel 1 Brasiilia GP võitis Nico Rosberg. Wales ralli katkestanud Ott Tänaku saatus on endiselt lahtine.
23:41
SPORDISÕBER

Selle hõimuvellede jaoks rõõmsa teatega tänas otseülekande ka lõpetame. Olge mõnusad, head ööd ja uute uudisteni juba homme hommikul!

23:40

JA ASI ON AMETLIK: UNGARI JÕUDIS JALGPALLI EMile!

23:30

NORRA LÖÖB ÜHE TAGASI, KUID AEGA NAPIB! Viikingid vajavad vähemalt kaht.

23:26

JA UNGARI ON EMil, sest Norra lööb õnnetu omavärava!

23:12

Austusavaldus kolm päeva tagasi 32aastasena surnud Ungari väravavaht Marton Fülöpile, kes võitles kaks aastat vähiga.

23:01

Huvitav sõnavõtt: "Boikoteerin EMi, kui Ungari sinna pääseb. Täielik antijalgpall."

22:54

Norra tegi poolajal kaks, Ungari ühe vahetuse. Väljakult lahkus ka 16aastane Martin Ödegaard.

22:49

Ungari lõpetaks EMile jõudmisega 30aastase suurturniiri põua!

22:38

Tänane pealtvaatajate arv Budapestis:

22:37

Poolaeg!

22:32

LÄHEDAL, AGA SAMAS NII KAUGEL! Norra tabab poolajal lõpus posti.

22:31
22:17

Avavärava rõõm:

22:04

Liikuvat pilti Tamas Priskini kaunist tabamusest kah:

22:03

Paistab, et ungarlastel on emotsioonide kontrollimisega raskusi.

22:01

JA UNGARI LÖÖÖB ÄRA! Tamás Priskin avab kauni löögiga 14. minutil mänguskoori. Kokkuvõttes juhib Ungari 2:0 ehk et norralaste seis on raske, aga kindlasti mitte lootusetu.