Kõmu

Endine ülemus pole kahe aasta jooksul Schumacherit külastada raatsinud (1)

Õhtuleht.ee, 16. november 2015 12:07
Flavio Briatore Foto: AFP/Scanpix
Seitsmekordne F1 maailmameister Michael Schumacher sai 2013. aasta detsembris mäesuusatades peatrauma ja on erinevate allikate sõnul praeguseni kui mitte päris vegetatiivses seisundis, siis kindlasti voodihaige.

Mehe seisundi kohta on viimasel ajal avalikustatud väga vähe infot. Peamiseks uudisteallikateks on sakslast külastamas käinud sõbrad. Schumacherile kaks esimest MM-tiitlit toonud Benetoni meeskonna toonane boss Flavio Briatore nende sekka aga ei kuulu.

Samal teemal

"Ma tahan, et Michael jääks selliseks, nagu ma teda mäletan, nagu ma teda tundsin," selgitas itaallane Weltile, miks ta pole kahe aasta jooksul Schumacherit vaatamas käinud. "Ma veetsin temaga kõvasti aega ja ta meeldis mulle väga. Ma tahan seda pilti oma peas säilitada."

Siiski ei ole Briatore olnud endise hoolealuse osas täielikus infosulus. "Ma olen kuulnud detaile Felipe Massa käest, kes on Michaeliga aega veetnud," rääkis Briatore.

65-aastane endine tiimiboss lahkus vormelisarjast skandaaliga – 2008. aastal käskis tema juhitud Renault F1-tall Nelson Piquel Singapuri GPl tahtlikult seina sõita, et meeskonna teine piloot Fernando Alonso saaks lõigata kasu rajale tulevast turvaautost. Itaallane ei tohi seetõttu enam kunagi F1-s töötada

"Ma tunnen Vormel 1 puudust," tunnistas Briatore. "Aga mitte praegusest vormel 1 vaid minuaegsest!" peab ta hetkel F1-sarjas toimuvat igavaks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee