Korvpall

VIDEO | Vaata, kuidas Kalevi järgmise Ühisliiga vastase staar uskumatul moel mängu päästis! (2)

Toimetas Ville Arike, 16. november 2015 13:45
DJ Cooper korraldas laupäeval terve etenduse.Foto: vtb-league.com
BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond oli läinud nädalavahetuse Ühisliiga voorus mänguvaba. Järgmine vastane ja selle liider panid see-eest aga püsti vägeva näitemängu.

Kalev peaks laupäeval kohtuma (miks "peaks", sellest allpool - toim) Volgogradis sealse Krasnõi Oktjabriga. Üleeile oli Oktjabr Nymburki vastu mängu praktiliselt kaotanud, aga sai punkti uskumatul moel kätte. Nimelt juhtis Nymburk viis sekundit enne lõppu 85:82 ja evis kaht vabaviset. Maxime De Zeeuw ei tabanud neist kumbagi. Võõrustajate mängujuht DJ Cooper tormas palliga tšehhide korvi poole ja tema vastu tehti viga. Jäi 1,3 sekundit. Esimese vabaviske ta tabas, teise saatis meelega mööda, sai aga lauast ise palli ja viigistas lõpusireeni kõlades! Lisaajaks Nymburki enam ei jätkunud - 96:88 Oktjabrile ja seni teisel kohal asunud tšehhid said hooaja teise kaotuse.

Cooper ei hiilanud aga sugugi ainult otsustavatel sekunditel, vaid terve mängu jooksul. Ta kogus 24 punkti ja 14 korvisöötu ning VTB Ühisliiga valmistas tema sooritustest klipi rubriigis "Star Performance". Vaata ülalolevast videost, milliste meestega peaksid kalevlased laupäeval rinda pistma (normaalaja lõpus toimunu on videos nähtav alates 3.10)!

Aga - miks "peaks"? Nimelt ei rahulda Ühisliigat kodusaal, kus Oktjabr praegu mänge peab - mõni kohtumine on viidud võõrsil, mõne jaoks saadud ühekordne luba (sealhulgas kõne all olevaks kohtumiseks Nymburkiga). Milline tuleb otsus Kalevi-mängu kohta, pole hetkel veel teada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee