Oliver Venno.Foto: MATI HIIS
16. november 2015, 16:52

Oliver Venno pääses lõpuks mängu ja kasutas võimaluse ära

Eesti võrkpallikoondise diagonaalründaja Oliver Venno muljed nädalavahetusest olid vastakad: tema koduklubi Ankara Ziraat sai Türgi liigas hooaja esimese kaotuse, eestlane aga lõpuks võimaluse end näidata.

Ziraat kaotas Istanbuli Galatasarayle kaks esimest geimi 14:25 ja 12:25. Seni diagonaalründaja kohta täitnud rootslane Marcus Nilsson oli kogunud ainult 1 punkti ja platsile vahetati Venno. Ziraat võitiski kolmanda geimi 25:15, kuid jäi neljandas alla 19:25. Venno lõi selle aja jooksul 20 tõstest punktiks 12, lisaks teenis punkti blokist.

"Koduklubi mäng oli kahvatu, sest vastuvõtuga oli meil suuri probleeme - nende planeeriv serv lõhkus meie vastuvõtu täielikult ära. Enda etteaste oli nii ja naa, aga vähemalt sain mängida, mis on tore," rääkis Venno volley.ee-le.

Koondise teine diagonaalründaja Renee Teppan (10 p) aitas aga Austria liigas Innsbrucki Hypo Tiroli 3:1 võiduni Posojilnica Aich/Dobi üle.