Jalgpall

Pareiko aitas kimbatusse sattunud Jürgensoni naljaga hädast välja 

Ott Järvela, 16. november 2015 18:21
Meeleolu Eesti koondise pressikonverentsil oli päris lõbus.
Eesti jalgpallikoondise pressikonverentsil osales peatreener Magnus Pehrssoni ja väravavaht Sergei Pareiko kõrval ka äärekaitsja Markus Jürgenson.

Kui Flora ridades äsja meistriks tulnud mehelt uuriti, kas pressikonverentsil viibimine tähendab, et ta ka homme St Kitts ja Nevise vastu algkoosseisu kuulub, hakkas Jürgenson kergelt õhetama ja sattus vastusega veidi kimbatusse.

Samal teemal

"See on küsimus peatreenerile. Tema asi on algkoosseis öelda (Pehrsson jäi traditsioonidele truuks ja põhikoosseisu ei avaldanud – toim). Meie juba teame, aga tema avaldab," ütles Jürgenson väga-väga laia naeratusega ja sai siis aru, et kuigi midagi välja ei öelnud, siis vist ikka vastas küsimusele ära. Pareiko tõttas kohmetunud noorele koondiskaaslasele appi ja pani saali fraasiga "Aga raha eest võime avaldada!" muhelema.

Jürgenson tõusis oktoobris lõppenud EM-valiksarja jooksul koondisesse, aga põhikoosseisu seni murda pole suutnud. Järgmisel sügisel algav MM-valiksari Jürgensoni mõtteis praegi ei ole. "Ega keegi koondiselaagris nii pikalt ette ei mõtle. Nii mina kui ka kõik teised annavad kõik, mis on, et peatreenerile silma jääda ja platsile pääseda," sõnas Jürgenson.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee