Andres Sõbra kurja näo tegemisest täna ei aidanud.Foto: LAURA OKS
17. november 2015, 21:08

Tarvas kaotas Läti 10. klubile, eestlased viskasid 0 (!) punkti (6)

Rakvere Tarvas reisis korvpalli Balti liiga raames täna Jurmalasse, kus pidi lisaajal tunnistama kohaliku meeskonna 90:74 paremust.

Mäng kulges tõeliselt omapäraselt. Pärast 31:31 lõppenud poolaega kuulusid järgmised 13 minutit Jurmalale, kes asus juhtima 65:49. Edasine oli Tarva pidu, kes sai 45 sekundit enne lõppu omakorda Roberts Stumbrise kolmesest ette 68:66. Vahepeal ei hakanud mitte niivõrd Tarvas kaitses paremini mängima, kui Jurmala rünnak jäi täiesti seisma. Normaalaeg lõppes siiski 70:70, lisaaja päästis sekund enne lõppu visatud korviga Tarva teine lätlane Reinis Strupovics.

Lisaajal tegi Jurmala aga tagasi kõik selle, mis normaalaja viimasel 7 minutil tegemata jäi - nad viskasid hakatuseks 16 punkti järjest! Sellega oli mäng ka otsustatud. Stumbris viskas 20, Radomir Marojevic 17 ja Strupovics 15 punkti. Neli mänguks üles antud eestlast tõid kamba peale täpselt 0 (loe: null) punkti ja mängisid meeskonna 225 minutist 48. Üleplatsimees oli võitjate mängujuht Edgars Jeromanovs 30 silmaga.

Jurmala sai B-alagrupis nelja kaotuse kõrvale alles teise võidu, Tarvas on viiest mängust võitnud kolm. Läti liigas asub Jurmala alles eelviimasel, 10. kohal.

Teises tänases mängus võitis A-grupis Rapla Avis TLÜ/Kalevit 68:57 (Brooks 18 - Berhanemeskel 15). Siin on mõlemal peetud 5 mängu, Raplal on võite 3 ja Kalevil 2.

Eesti meistriliiga: TTÜ - Valga Maks ja Moorits 73:92 (Laane, Akenpärg 16 - Aleksejevs 28).