NII SEE JUHTUS | Sport 18.11: Kalev/Cramo minetas edasipääsulootuse. Ka Tartu Rock kaotas. (13)

Õhtuleht.ee, 18. november 2015 22:27
BC Kalev/Cramo - Maccabi Rishon Le ZionFoto: Stanislav Moshkov
Eesti korvpallisõprade jaoks oli täna võrdlemisi nigel õhtu. Esmalt kaotas TÜ/Rock 60:66 Utena Juventusele ja seejärel Kalev/Cramo Tel Avivi Rishoni Maccabile kõige naptmalt 66:67. Kehvasti läks ka võrkpalluritel - Pärnu jäi Olympiacosele alla kindlalt 0:3.

22:26
Õhtuleht.ee

Kalev/Cramo kaotas 66:67 ja nende jaoks on eurosari läbi...

22:18
Õhtuleht.ee

1.11 lõpuni ja Kalev/Cramo on jõudnud viigini 64:64

21:58
Õhtuleht.ee

Pärnu kaotas Olympiakosele kindlalt 0:3 (-23, -17, -15)

Õhtuleht.ee

Samal ajal võrkpallihallis: valitsev Eesti meister Pärnu Võrkpalliklubi juhtis Piraeuses CEV Cup'i sarja 1/16-finaali korduskohtumises Olympiakose vastu esimeses geimis 21:19, kuid kaotas 23:25

20:57
Õhtuleht.ee

Rock küll kaotas, aga Genka meelest küll Talts vana pole :)

20:54
Õhtuleht.ee

Tartu Rocki alagrupi teises kohtumises üllatust ei sündinud ja Himki alistas ETHA kindlalt 80:69

20:51
Õhtuleht.ee

Kalev/Cramo võitis esimese veerandaja 24:19!

20:46
Õhtuleht.ee

Reinar Hallik viskas 14 puntki, kuid Falco kaotas Södertälje Kingsile 81:85

20:42
Õhtulet.ee

Esimene mäng Kalev/Cramo grupis on lõppenud!

20:38
Õhtuleht.ee

Loodame, et Kalev/Cramol läheb täna paremini. Kolm minutit mängitud ja seis viigis 7:7

20:27
Õhtuleht.ee

Rock mängib edu maha ning kaotab 60:66. Samas pole midagi veel lõplikult katki, kuna kodus alistati Utena üheksa punktiga ning juhul, kui lõpetatakse alagrupis sama arvu võitudega, läheb edasi Rock.

20:13
Õhtuleht.ee

2.40 lõpuni ja Rock taga 53:61...

20:05
Õhtuleht.ee

5.50 lõpuni, aga kahjuks on Utena peal 52:49...

19:57
Õhtuleht.ee

Minut neljandat veerandit mängitud ja Talts paneb mängu kuuenda kopa. See on selle eurosarja rekordi kordamine!

19:54
Õhtuleht.ee
19:53
Õhtuleht.ee

Rock on viimase veerandaja eel peal 47:45!

Õhtuleht.ee

Rock võidab avapoolaja viie punktiga - 35:30!

Õhtuleht.ee

Talts on kaitses uskumatult hea. Kas juba neli blokki? Vastased on meie inimseina tegutsemisest ilmselt frustreeritud.

18:46
Õhtuleht.ee

Kolm minutit esimest veerandaega mängida. Dorbek on hullus hoos: temalt juba kolm kolmest ja kokku 11 punkti!

15:19

Täna peetakse korvpallilahingud Euroopa karikasarjas, kui TÜ/Rock heitleb kell 18.30 Leedu klubi Utena Juventusega ning Kalev/Cramo mängib kell 20.30 Iisraelis Rishon Le Zion Maccabiga.

Rockil on tabelis kaks võitu ja üks kaotus.Kodusaalis suutis Rock Juventusest üle olla tulemusega 81:72. Cramo on kõik kolm mängu eurosarjas kaotanud, seejuures Rishon Le Zionile kaotati kodusaalis 81:92.

15:12

14:45
LASKESUUSATAMINE
14:20

Veel veidi eilsest:

13:59

"Kontrollisime korvid ära ja tegime korraliku visketrenni. Õhtul veel vaatame paar asja videost enne mängu üle ja siis läheb lahinguks. Mis seal ikka, võit tuleb ära võtta!" TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe kuldsed laused enne 18.30 algavat kohtumist Utena Juventusega.

13:55
TENNIS

13:27
SPORDIBLOGI

Nad kõnnivad meie keskel, ilma et oskaksime sageli vaadatagi. Nad on tagasihoidlikud inimesed, kelle kohta tähelepanelik vaatleja ütleks, et mineviku põhjustatud psühholoogiline trauma on õlgadele liiga raske kanda. Jääb vaid häbi ja süü ja vaikus.. kirjutab spordigurmaan Hugo Tipner oma blogis.

12:48

12:23

Täna kavas ühisstardiga katsevõistlus, homme veel treeningud ja reedel tagasi Eestisse, et mõne päeva pärast juba Rootsi...

Posted by Estonian Biathlon Team on 18. november 2015. a.
12:18
FITNESS

San Marino Pro finals- enjoyed that stage😉👠👙😜 #sanmarinopro #probikini #ifbbpro #walk #stage