BC Kalev/Cramo - Maccabi Rishon Le ZionFoto: Stanislav Moshkov
18. november 2015, 22:27

NII SEE JUHTUS | Sport 18.11: Kalev/Cramo minetas edasipääsulootuse. Ka Tartu Rock kaotas. (13)

Eesti korvpallisõprade jaoks oli täna võrdlemisi nigel õhtu. Esmalt kaotas TÜ/Rock 60:66 Utena Juventusele ja seejärel Kalev/Cramo Tel Avivi Rishoni Maccabile kõige naptmalt 66:67. Kehvasti läks ka võrkpalluritel - Pärnu jäi Olympiacosele alla kindlalt 0:3.
22:26
Õhtuleht.ee

Kalev/Cramo kaotas 66:67 ja nende jaoks on eurosari läbi...

22:18
Õhtuleht.ee

1.11 lõpuni ja Kalev/Cramo on jõudnud viigini 64:64

21:58
Õhtuleht.ee

Pärnu kaotas Olympiakosele kindlalt 0:3 (-23, -17, -15)

Õhtuleht.ee

Samal ajal võrkpallihallis: valitsev Eesti meister Pärnu Võrkpalliklubi juhtis Piraeuses CEV Cup'i sarja 1/16-finaali korduskohtumises Olympiakose vastu esimeses geimis 21:19, kuid kaotas 23:25

20:57
Õhtuleht.ee

Rock küll kaotas, aga Genka meelest küll Talts vana pole :)

20:54
Õhtuleht.ee

Tartu Rocki alagrupi teises kohtumises üllatust ei sündinud ja Himki alistas ETHA kindlalt 80:69

20:51
Õhtuleht.ee

Kalev/Cramo võitis esimese veerandaja 24:19!

20:46
Õhtuleht.ee

Reinar Hallik viskas 14 puntki, kuid Falco kaotas Södertälje Kingsile 81:85

20:42
Õhtulet.ee

Esimene mäng Kalev/Cramo grupis on lõppenud!

20:38
Õhtuleht.ee

Loodame, et Kalev/Cramol läheb täna paremini. Kolm minutit mängitud ja seis viigis 7:7

20:27
Õhtuleht.ee

Rock mängib edu maha ning kaotab 60:66. Samas pole midagi veel lõplikult katki, kuna kodus alistati Utena üheksa punktiga ning juhul, kui lõpetatakse alagrupis sama arvu võitudega, läheb edasi Rock.

20:13
Õhtuleht.ee

2.40 lõpuni ja Rock taga 53:61...

20:05
Õhtuleht.ee

5.50 lõpuni, aga kahjuks on Utena peal 52:49...

19:57
Õhtuleht.ee

Minut neljandat veerandit mängitud ja Talts paneb mängu kuuenda kopa. See on selle eurosarja rekordi kordamine!