VALUS: Kuigi Gert Kullamäe üritas viimastel minutitel Timo ­Eichfussi (pildil) mängitamisega kohtumisse murrangut tuua, ei suutnud Muhu Rakett lootustele vastata. Foto: Aldo Luud
19. november 2015, 07:00

Utena karukoobas sai Tartu "kopameestele" taas saatuslikuks (1)

Eesti korvpallitšempionil Tartu Ülikool/Rockil oli eile suurepärane võimalus kindlustada koht FIBA Europe Cup’i play-off’is. Viiendat korda Utenas Juventuse vastu pallinud Rock hoidis küll enamik mängust juhtohje, kuid sellest hoolimata naastakse Utenast viienda järjestikuse kaotusega: 60:66.

Gert Kullamäe hoolealused alustasid tormiliselt. Gert ­Dorbek tabas esimeste minutite jooksul kolm järjestikust kaugviset ning Janar Talts ja Karolis Petrukonis blokeerisid üksteise järel Juventuse viskeid. Muide, Rocki lõpp-protokolli jäävad ilustama Taltsi kuus "koppa", mis kordab Europe Cup’i rekordit. Petrukonis blokeeris neli, Tanel Kurbas kaks viset.