Käsipall

Käsipall: Viimsi/Tööriistmarket alistas liigas Viljandi, Põlva TÜ karikasarjas Aruküla 

Õhtuleht.ee, 19. november 2015 22:08
Kalmer Musting viis esiliigas palliva Põlva TÜ võiduni meistrisarja meeskonna Aruküla üleFoto: ERIK PROZES
Eesti meeste käsipallimeistrivõistlustel sai HC Viimsi/Tööriistamarket kodus 28:26 (13:14) jagu Viljandi HC-st.

Võitjate resultatiivseimad olid Ravo Voosalu 9 ja Siim Pinnonen 5 ning kaotajatel Ott Varik 11 ja Mikk Varik 4 väravaga.

Samal teemal

„Võit tuli hea kaitse ja väravavahi koostöö pealt. Siiski sai Viljandi kiirrünnakutest liiga palju väravaid. Esitasime hooaja ühe parema partii, kuid varu meil veel on," kommenteeris Viimsi/Tööriistamarketi peatreener Ain Pinnonen.

„Olime kogu mängu hädas realiseerimisega, ega saanud sisse vastaste puurivahile Siim Patraelile. Voosalu viskas joonelt meile üheksa väravat, mida on ilmselgelt palju. Meie suureks probleemiks oli ka see, et eksisime kuuelt meetrilt 14 korda," nentis Viljandi juhendaja Marko Koks.

Tabeliseis: Põlva Serviti 16 (9-st mängust), HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 14 (8), Viljandi HC 10 (9), HC Viimsi/Tööriistamarket 10 (9), Aruküla SK 7 (9), Audentes SK 3 (8), SK Tapa 0 (8) punkti.

Karikavõistluste veerandfinaalseeria avakohtumises sai Põlva Tarbijate Ühistu võõrsil 36:35 (21:15) jagu Aruküla SK-st.

Esiliigaklubi Põlva TÜ resultatiivseimad olid Sander Sarapuu 10 ja Serhi Ljubtšenko 9 ning kõrgliigameeskonnal Arukülal Olev Eensalu 10 ja Kristjan Järv 8 tabamusega.

„Arvasin, et kui saame paariväravalise kaotuse, siis võib rahule jääda. Siiski on praegu veel vara suuremaid järeldusi teha ja pean Aruküla meeskonda favoriidiks, sest neil oli seekord põhimehi puudu. Kuigi meil tuli sisse eksimusi, mängisime oma taseme välja," oli Põlva TÜ peatreener Kalmer Musting rahulolev.

„Kuna meil oli kolm olulist tegijat puudud, siis teadsime, et läheb raskeks. Vahepeal kuueväravalises kaotusseisus tundus, et rong on läinud, kuid tulime eeskätt Eensalu ja Kristjan Järve jõupingutustele mängu tagasi. Kaitses aitas meid 5-1 formatsioon, ent jäime hätta keskel hätta Ljubtšenko katmisega," lisas Aruküla juhendaja Toivo Järv.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee