565969169 Barcelona's players celebrate at the end of the Spanish league "Clasico" football match Real Madrid CF vs FC Barcelona at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid on November 21, 2014. AFP PHOTO / CURTO DE LA TORREFoto: CURTO DE LA TORRE
21. november 2015, 22:38

NII SEE JUHTUS | Sport 21.11: Ragnar Klavan ja Augsburg said hooaja teise võidu (1)

Laupäev on alati spordimaastikul tihe - nii ka täna. Jalgpalli Eesti meistriliigas selgub täna lõplikult see, kas järgmisel hooajal jätkab kõrgseltskonnas Tartu Tammeka või tõuseb sinna Tallinna Kalev, curlingu EMil toimuvad alagrupimängud ning Eesti korvpallinaiskond alustab EM-valikturniiri Prantsusmaa vastu. Loomulikult ei saa unustada kiigata piiri taha - kavas on järjekordne El Classico!
22:41

Ragnar Klavan sai taas võidurõõmu tunda ku Augsburg teenis Bundesligas hooaja teise võidu: Stuttgart alistati 4:0. Klavan teenis taas 90 mänguminutit.

22:32

NOKAUT! Barcelona kolkis Madridi Reali mutta ja sügavamale veel!

21:49
21:19
PURJETAMINE
18:46
KÄSIPALL

HC Kehra alistas Euroopa käsipallikarikavõistluste Challenge Cup esimeses kohtumises Londoni klubi GD Handball Clubi 37:16. Kaupo Liiva tõi 8, Marko Slastinovski ja Kaspar Lees 6 väravat ning Uku- Tanel Laast 3 väravat.

17:35

SEE ON VÕIT! Viimastel sekunditel pääseb Ühisliiga debüüdile ka Janar Soo, kes viskab samuti kolmese! 95:83 võit Kalevile.

17:23

Lõpuks ometi möllab Augsburg nii nagu vanasti!

17:22

Sokk on kõik neli kaugviset tabanud, Arbetil kontol kuuest neli, millest viimane tabab. Vahe juba 14 punkti, 6 minutit lõpuni - Kalev ei taha kohe üldse seda edu käest anda!

17:13

Kolmanda veerandi lõpetab Soku kolmene ning kalevlaste edu Krasnõi Oktjabri ees on juba 14 punkti! 72:58. Oli ka aeg, et midagi lõpuks välismaalt koju tuua!

17:03

Kus nüüd hakkas Augsburgil väravaid tulema!

17:00
16:57

Kalev jätkab mölluga - 14st kaugviskest tabatud 7 ning kui kolmandat veerandit mängitud 3 minutit, ollakse ees 54:45.

16:51
16:41
16:40

Tundub, et Kalev/Cramo hoogu ei saa miski peatada - poolaeg võidetakse 46:39 ning meeskonnatöö on vägev - Arbetilt 10, Freimaniselt 9, Sokult ja Boone'ilt 8 ning Keeduselt 7 punkti

16:35

Kes on kõige suurem Manchester Unitedi fänn? Eks ikka Usain Bolt

16:28

METSIK! Kalevi meeste kaugvisked lendavad ühe parema hooga - Arbeti kolmene toob seisuks 39:31!

16:22

Keedus paneb hullu ning tema kaks kolmest viivad Eesti klubi ette, 30:26

16:19

Oktjabri 21:19 võiduga lõppenud avaveerandi mehed on Sten-Timmu Sokk (8 punkti) ja Freimanis (7 punkti). Sünnipäevalaps Boone kogunud juba neli lauapalli.

16:15
PURJETAMINE

Omaanis Al Mussanahis peetavatel Laser Radial klassi naiste maailmameistrivõistlustel tõusis Anna Pohlak tänaste sõitude tulemusel avapäeva järgse seisuga võrreldes viie koha võrra. Pohlak lõpetas teise võistluspäeva 4-6 m/s puhunud tuules seilatud kaks võistlussõitu oma eelsõitude laevastikus 25. ja 15. resultaadiga ning paikneb praegu kokkuvõttes 47. real.