Manchester United alistas Watfordi 2:1Foto: John Sibley
21. november 2015, 17:04

Inglismaa kõrgliigas sai Manchester United nibin-nabin 2:1 võidu Watfordi üle, seejuures tõi neile võiduvärava vastaste kapten.

Unitedi leeris haigutavale laatsaretile vaatamata (mängida ei saanud ei  Wayne Rooney ega Anthony Martial), alustati hoogsalt ning juba 11. minutil mindi Memphise väravast 1:0 juhtima. Seejuures sai vigastatute pink veel täiendust, kui platsilt lahkus longates Ander Herrera.

Teisel poolajal noolis Watford viigiväravat seni, kuni Punased Kuradid otsustasid trahvikastis värava teha ning 87. minutil teenitud penaltit polnud kapten Troy Deeneyl raske sisse lüüa.

Neli minutit hiljem sai Deeneyst aga antikangelane, sest lükkas väravasse Schweinsteigeri löögi.

Esialgse seisuga kerkis Manchester United 27 punktiga edetabeli liidriks, teised mängud algavad täna kell 17.