Raul Must.Foto: MARI LUUD
21. november 2015, 18:14

Musta ja Tolmoffi teekonnad lõppesid poolfinaaliga

Raul Must ei leidnud Glasgow' sulgpalliturniiri poolfinaalis Hans-Kristian Vittinghusi vastu õiget rütmi ning kaotas 11:21, 16:21. Samuti pidi Kati Tolmoff tunnistama Helsingis vastase paremust.

Taanlasest maailma 17. reket Vittinghus võitis esimese geimi kindlalt, kuid teises sai Must mängu sisse. Võrdne heitlus kestis seisuni 14:14, geimi lõpp kuulus peaaegu eksimatult jätkanud vastasele.

Must saab Šoti turniiri ikkagi kanda plusspoolele - ta mängis välja oma asetusest (5.) kõrgema koha, teenis maailma edetabelisse 3850 punkti, millega ta kerkib tuleval nädalal 47. kohalt 42-ks, samuti tõuseb Rio kvalifikatsiooniedetabelis lausa 16. kohale.

Tolmoff oli veidi madalama kategooria turniiril Helsingis jõudnud samuti nelja parema sekka, kuid poolfinaalis ei käinud jaks indoneeslannast Febby Anggunist üle - 20:22, 19:21. Tolmoff teenis Soomest edetabelisse 1750 punkti, mis aitab sammukese kaasa Rio olümpia poole liikumisel.