Leicester City ründaja Jamie Vardy.Foto: Craig Brough
21. november 2015, 22:31

Inglismaa jalgpalliliiga liidriks meeskond, kes pääses mullu napilt esiliigasse kukkumisest! (1)

Inglismaa jalgpalli Premier League'i 13. vooru järel on tabeliliider... mullu napilt esiliigasse kukkumisest pääsenud Leicester City, kes alistas võõrsil 3:0 Newcastle Unitedi.

Enne tänaseid mänge edestasid Leicesteri Arsenal ja Manchester City, kes aga mõlemad kaotasid. Londoni meeskond jäi võõrsil 1:2 alla West Bromwich Albionile ning Man City kodus 1:4 (!) Liverpoolile, kusjuures juba esimesel poolajal jäädi 0:3 kaotusseisu.

Tabelis tõusis seeläbi teiseks Manchester United, kes alistas Bastian Schweinsteigeri 90. minuti väravast võõrsil 2:1 Watfordi. Tabelitipp: Leicester 28, Man United 27, Man City 26, Arsenal 26.