Tallinna Selver - Pärnu VKFoto: Alar Truu
22. november 2015, 12:32

Pärnu võrkpallimeeskond kaotas küll täna karikavõistluste veerandfinaalis 2:3 (25:23, 25:27, 25:15, 21:25, 13:15) Tallinna Selverile, ent sellest hoolimata edenes tiitlikaitsja nelja parema sekka.

Möödunud nädalal alistas Pärnu suvepealinnas toimunud avakohtumises Selveri 3:1, mis tähendas, et täna vajati vaid poolfinaali edenemiseks vaid kahte geimivõitu. See pärnakatele probleemiks ei saanud: esimene ja kolmas geim võideti ning edaspidi enam ülemäära ei pingutatud: viimases kahes geimis lubati kodumeeskonnal domineerida.

Pärnu resultatiivseimana tõi Hindrek Pulk 20 punkti, Selveri liider oli 18 silmaga Lincoln Williams.

Pärnakate vastaseks nelja parema seas on Järvamaa. Teises poolfinaalis kohtuvad Tartu ja Rakvere.