Pall on väravaaaaaaas!Foto: PAU BARRENA
24. november 2015, 23:43

NII SEE JUHTUS | Rock võitis, Kalev/Cramo kaotas (jälle), Meistrite liigas löödi 27 väravat (2)

Eesti korvpalliklubid said FIBA Europe Cupi alagrupiturniirill täna kirja võidu (Tartu Rock) ja kaotuse (Kalev/Cramo). Jalgpalli Meistrite liigas löödi kaheksas mängus kokku 27 väravat. Oli päris äge teisipäev!
23:42

Pall on väravaaaaaaas!

23:40
LÕPPSKOORID JA TABELISEISUD

E-alagrupp: Borissovi Bate - Leverkuseni Bayer 1:1, FC Barcelona - AS Roma 6:1. Tabeliseis: Barcelona 13, Roma 5, Leverkusen 5, Bate 4.

F-alagrupp: Arsenal - Zagrebi Dinamo 3:0, Müncheni Bayern - Olympiakos 4:0. Tabeliseis: Bayern 12, Olympiakos 9, Arsenal 6, Dinamo 3.

G-alagrupp: FC Porto - Kiievi Dinamo 0:2, Tel Avivi Maccabi - Chelsea 0:4. Tabeliseis: Porto 10, Chelsea 10, Dinamo 8, Maccabi 0.

H-alagrupp: Peterburi Zeniit - Valencia 2:0, Lyoni Olympique - Gent 1:2. Tabeliseis: Zeniit 15, Gent 7, Valencia 6, Lyon 1.

23:21
23:15

Õhtu vast suurim üllatus on sündimas Portos, kus kohalik meeskond on Derlis Gonzalezi värava tõttu jäänud Kiievi Dinamo vastu 0:2 kaotusseisu.

23:13
PUNANE VÄLKUS

Nõnda saatis Rootsi kohtunik Jonas Eriksson Bayerni keskkaitsja Holger Badstuberi varakult duši alla, aga suures plaanis ei muuda see suurt miskit - Bayern juhib Olympiakose vastu 3:0, millega kindlustab alagrupis esikoha.

23:08

Lionel Messi viis Barcelona 5:0 juhtima.

22:58

Barcelona-Bayern duell "kes lööb rohkem?" on võtnud uue suuna. Olympiakose vastu 3:0 juhtiv Bayern jäi Holger Badstuberi eemaldamise tõttu vähemusse, Barcelona asus Gerard Pique väravast 4:0 juhtima.

22:38

Poolajaskoorid ja reaalaja tabeliseisud:

E-alagrupp:
Borissovi Bate - Leverkuseni Bayer 1:1 (mäng läbi), FC Barcelona - AS Roma 3:0. Tabeliseis: Barcelona 13, Roma 5, Leverkusen 5, Bate 4.

H-alagrupp: Peterburi Zeniit - Valencia 2:0 (mäng läbi), Lyoni Olympique - Gent 1:1. Tabeliseis: Zeniit 15, Valencia 6, Gent 5, Lyon 2.

22:33

Barcelonalt poolaja lõpus 3:0. Nüüd on nad Bayerniga taas viigis.

22:24

Zlatan on tagasi Malmös.

22:23

Barcelona 2:0 värav AS Roma vastu sündis fenomenaalse meeskondliku kombinatsiooni tulemusena. Messi väravale eelnes 27 täpset söötu, mille jooksul puutusid palli kõik Barcelona väljakumängijad.

22:22

Arsenal juhib Zagrebi Dinamo vastu 2:0, Lyon - Gent mängus on seis 1:1 ja FC Porto - Kiievi Dinamo matšis 0:0.

22:11

Tel Avivi Maccabi fännil on siin veel tuju hea, aga praegu enam mitte, sest Gary Cahill on Chelsea Iisraelis 1:0 juhtima viinud.

22:08
22:06

Me ei mõtle neid väravaid välja. Päriselt kah lüüakse! Bayernilt 3:0 (Thomas Müller 20. minutil). Millal Barcelona vastab?

22:05

Ning Barcelona ei jää võlgu. Lionel Messi lööb 2:0. Vaesed AS Roma ja Olympiakos, nad kipuvad kahe hiiu omavahelises kempluses jääma jahukottide rolli.

22:03

Ja Bayern vastab momentaalselt. Robert Lewandowskilt 2:0.

22:02

Aga ei läinud kaua aega ka FC Barcelonal - AS Roma vastu asuti juhtima 15. minutil, värava autoriks Luis Suarez.

21:55

Võistluse, et kes lööb esimesena värava, Barcelona või Bayern, võitis sedapuhku Saksamaa klubi, kes asus Olympiakose vastu 8. minutil juhtima.