Donetski Šahtar tegi Real Madridi vastu uskumatu lõpuspurdi, ukrainlaste kahjuks sai mäng enne 4:4 viigiväravat otsa.Foto: AFP / Scanpix
26. november 2015, 00:14

NII SEE JUHTUS | Meistrite liiga: Šahtar lõi 11 minutiga Realile kolm väravat! (1)

Spordimaailma kolmapäev keskendus rohkem korvpallile ja jalgpallile. Eesti naised jätkasid EM-valiksarja kaotusega Horvaatiale. Reinar Hallik aitas oma koduklubi FIBA Europe Cup'i mängus napi võiduni Kristjan Kanguri endise tööandja üle. Meistrite liigas selgusid neli alagrupist edasipääsejat.
00:16
SPORDISÕBER

Selle vahva PSV fännide lauluga tänase ülekande ka lõpetame. Olge mõnusad ja magage isuga! Uued uudised juba hommikul kell 6.

00:09

VÄGEV!

23:58

Õhtu lõppskoorid:

23:33

MIS TOIMUB UKRAINAS!? Šahtar on tulnud 11 minutiga 0:4 pealt 3:4 peale!

23:31

Saksamaal muundus mänguseis 3:0 pealt kiirelt 4:1 peale.

23:20

Real ja PSG hullavad ikka täiel rinnal. Mõlemal kirjas nüüd neli kolli.

23:14

PSG neljas...

23:13

Fabian Johnson! Mönchengladbach 2:0 Sevilla vastu ees.

23:09

Antoine Griezmann viis Atletico 2:0 ette!

23:04

Markus Rosenberg (Malmö) eksis penaltil... no ei lähe roosilsiemaks see rootslaste seis.

22:59

Paremkaitsja Daniel Carvajal lõi kõigest kaks minutit pärast Modricit Šahtarile kauni värava. Real juhib 3:0!

22:57

Aega läks, aga asja sai! Zlatan lõi kodulinna kirstu kolmanda naela, ent mõistagi väravat ei tähistanud.